Lider Windowsa Panos Panay odchodzi z Microsoftu


Zespół,

Po prawie 20 latach pracy w firmie Panos Panay zdecydował się opuścić Microsoft. Firma Panos wywarła niesamowity wpływ na nasze produkty i kulturę, a także szerszy ekosystem urządzeń. Pod kierownictwem Panosa zespół stworzył kultową markę Surface z ukochanymi produktami. Niedawno, jako lider systemu Windows, zespół zapewnił setki milionów ludzi niesamowite usługi i doświadczenia dzięki systemowi Windows 11 na innowacyjnych urządzeniach, w tym tych pochodzących od naszych partnerów OEM. Będzie nam go brakować i osobiście jestem bardzo wdzięczny za jego liczne zasługi na przestrzeni lat. Dołączcie się do życzeń mu wszystkiego najlepszego.

W przyszłości podwoimy naszą strategię. Zmiany te wejdą w życie natychmiast, dzięki pomocy firmy Panos w przejściu.

Twórz krzem, systemy i urządzenia obejmujące system Windows, klienta i chmurę dla świata sztucznej inteligencji. Zespół ten będzie prowadzony przez Pawana Davuluriegoktóry będzie raportował bezpośrednio do mnie. Brett Ostrum, Nino Storniolo, Linda Averett, Ken Pan, Ralf Groene, Aidan Marcuss, Carlos Picoto, Stevie Bathiche, Robin Seiler, Ruben Caballero i Anuj Gosalia przeniosą się, aby zgłosić się do Pavana z nienaruszonymi zespołami. Planowanie systemu Windows i zarządzanie wydaniami będą nadal należeć do tego zespołu. Nasze zaangażowanie w Surface i MR pozostaje niezmienione.

Twórz środowiska łączące sieć, usługi i system Windows w świecie sztucznej inteligencji. Do końca, Shilpa Ranganathan, Jeff Johnson i Ali Akgun będzie podlegał bezpośrednio Michaił Parachin i utwórz nowy zespół ds. doświadczeń systemu Windows i sieci Web, przenosząc swoje zespoły w nienaruszonym stanie.

Yusuf Mehdi przejmie odpowiedzialność za kierowanie biznesem Windows i Surface wraz z naszymi partnerami OEM i detalicznymi.

Reklama

Ponadto, Charles Simonyi, Terri Chudzik i Erin Kolb dołączy do zespołów zarządzających E+D i Ralf Groene I Mike’a Davidsona będą wspólnie pracować nad najlepszym dopasowaniem w zespołach projektowych.

W nadchodzących dniach ustalimy termin AMA, aby odpowiedzieć na pytania. Koncentrujmy się nadal na realizacji naszych istniejących planów. Dziękujemy za wszystko, co robicie i za wpływ, jaki wywieracie na naszych klientów i partnerów.

To, co najlepsze,

RajeshSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

CarPlay wyrusza na kemping z nową aplikacją Airstream do monitorowania funkcji podłączonych pojazdów kempingowych

Oficjalnie dostępna jest teraz aplikacja CarPlay do wszystkiego. Airstream, tak, ten Airstream ma teraz aplikację CarPlay do monitorowania funkcji kampera. Okazuje się,...

Spotify dodaje automatycznie generowane transkrypcje do milionów podcastów

W nadchodzących tygodniach Spotify udostępni automatycznie generowane transkrypcje podcastów większej liczbie twórców ogłoszony Czwartek. Transkrypcje tekstowe będą również zsynchronizowane w czasie, dzięki czemu...

Manga Legend of Zelda Legendary Edition jest 35% tańsza

Nie wszyscy fani The Legend of Zelda wiedzą, że istnieje długa (i bardzo dobra) manga oparta na niektórych tytułach serii. ...
Advertisment