LEWITT przedstawia interfejs audio Connect 2 USB-C


Nowy LEWITT Connect 2 to przyjazny dla użytkownika interfejs audio USB-C z wyjątkową powierzchnią dotykową, zaprojektowany tak, aby oferować wszystkie niezbędne funkcje do nagrywania głosu i instrumentów. Dotykowy interfejs użytkownika oferuje intuicyjne sterowanie z wyraźnymi wizualnymi informacjami zwrotnymi, w tym funkcje wyciszania wszystkich wejść i wyjść. Funkcja automatycznej konfiguracji znajduje idealne ustawienia dla każdego źródła za pomocą zintegrowanego procesora DSP i trzech kultowych dźwięków przedwzmacniacza.

Nowy LEWITT Connect 2 to przyjazny dla użytkownika interfejs audio USB-C z wyjątkową powierzchnią dotykową, zaprojektowany tak, aby oferować wszystkie niezbędne funkcje do nagrywania głosu i instrumentów. Dotykowy interfejs użytkownika oferuje intuicyjne sterowanie z wyraźnymi wizualnymi informacjami zwrotnymi, w tym funkcje wyciszania wszystkich wejść i wyjść. Funkcja automatycznej konfiguracji znajduje idealne ustawienia dla każdego źródła za pomocą zintegrowanego procesora DSP i trzech kultowych dźwięków przedwzmacniacza.

Słynna austriacka marka mikrofonów, stworzona przez byłych pracowników AKG w 2009 roku, udowodniła już, że potrafi wprowadzać innowacje w miejsce na mikrofoni pozytywnie zaskoczył Connect 6, pierwszy w firmie podwójny interfejs audio USB. Tym razem wewnętrzny zespół inżynierów LEWITT odszedł od ostrych geometrycznych kształtów mikrofonów i dziwacznego projektu Connect 6 i stworzył ergonomiczną, dotykową powierzchnię biurkową dla Connect 2.

Connect 2 jest pełen unikalnych szczegółów konstrukcyjnych, takich jak możliwość personalizacji przez użytkowników indywidualnych kolorów diod LED, które uzupełniają interfejs dotykowy, oraz możliwość użycia przycisku Niestandardowe do skrótów przepływu pracy. Dotykowy interfejs użytkownika obejmuje duży obszar wyciszenia dla każdego kanału, co pokazuje, w jaki sposób powierzchnia została zaprojektowana z uwzględnieniem najpopularniejszych obecnie zastosowań, od połączeń konferencyjnych po sesje transmisji strumieniowej na żywo.

Ten intuicyjny interfejs użytkownika oferuje również dotykowe, pojemnościowe elementy sterujące umożliwiające płynną regulację poziomu i precyzyjny pomiar wizualny. Kolory diod LED można regulować nie tylko pod względem koloru, ale także jasności, odzwierciedlając konfigurację. Użytkownicy mogą nawet zmieniać i dostosowywać kolor paska pomiaru, wskaźnika redukcji wzmocnienia i ikony kanałów.

Dzięki pokrętłu dotykowemu umieszczonemu pośrodku Connect 2 pozwala użytkownikom szybko kontrolować wejście mikrofonu i instrumentu, słuchawki i poziomy monitora. Każde wejście i wyjście można wyciszyć bezpośrednio w urządzeniu, a funkcja Autogain zapewnia doskonałe ustawienia wzmocnienia po szybkiej 10-sekundowej próbie dźwięku. Użytkownicy mogą zawsze dostosować sygnał wejściowy/odtwarzający w dowolnym stosunku, aby monitorować z zerowym opóźnieniem.

Reklama

Przycisk Niestandardowy umożliwia użytkownikom przypisanie jednego z wielu skrótów przepływu pracy, takich jak szybkie przełączanie ze scenariusza nagrywania do scenariusza monitorowania lub uruchamianie oprogramowania Centrum sterowania jednym naciśnięciem — naprawdę miły akcent.

Specyfikacje Connect 2 zapewniają optymalny dźwięk, ze wzmocnieniem 72 dB, aby współpracować z każdym mikrofonem bez wzmacniacza sygnału. Użytkownicy mogą po prostu uruchomić funkcję Autosetup, a interfejs poprowadzi użytkownika przez proces znalezienia idealnych ustawień i dźwięku. Aby udoskonalić dźwięk, LEWITT oferuje trzy kultowe dźwięki przedwzmacniacza: Clear dla doskonałej przejrzystości, Warm dla efektu vintage i Vivid dla dodatkowej artykulacji. Pod maską Clipguard chroni sygnał przed zniekształceniami, Denoiser analizuje sygnał i eliminuje szumy tła, a Compressor dodaje mocy i uderza w dowolne źródło – wszystko dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

Ten zestaw narzędzi do kształtowania dźwięku jest przydatny w aplikacjach muzycznych, podcastowych i strumieniowych. Ponieważ działają bezpośrednio na potężnym wewnętrznym procesorze DSP Connect 2, wszystko działa z zerowym opóźnieniem. Użytkownicy mogą podłączyć gitarę do wejścia instrumentu Hi-Z i cieszyć się bezpośrednim sygnałem, który wiernie oddaje wykonanie. To wejście różnicowe współpracuje z każdą gitarą, od klasycznych pojedynczych cewek po nowoczesne aktywne humbuckery. Obwód pętli uziemienia zapewnia zwiększoną odporność na szumy. Podobnie jak w przypadku kanału mikrofonowego, interfejs może automatycznie ustawić wzmocnienie wejściowe po kilku sekundach brzdąkania na gitarze elektrycznej. Różnorodność tonalna dźwięków przedwzmacniacza zapewnia większą elastyczność niż inne interfejsy audio lub dostępne rozwiązania DI Box, a kompresor o jakości studyjnej uruchamiany jednym kliknięciem to świetny sposób na dostosowanie dynamiki gry.

Podczas nagrywania i miksowania Connect 2 oferuje wyjścia słuchawkowe o zerowej impedancji (3,5 mm i 1/4″), które zapewniają dokładne wrażenia słuchowe. Podczas korzystania ze słuchawek studyjnych o wysokiej impedancji użytkownicy mogą aktywować dedykowany tryb wysokiej impedancji, aby uzyskaj potrzebny dysk.

Łatwy w obsłudze kanał zwrotny umożliwia użytkownikom przechwytywanie odtwarzanego dźwięku z podłączonego komputera. Działa to na procesorze DSP Connect 2 i działa niezależnie od oprogramowania. Jest idealny do przesyłania strumieniowego, nagrywania próbek, rozmów Zoom lub odtwarzania filmów z YouTube. Te opcje mapowania kanałów wejściowych i dedykowany tryb przesyłania strumieniowego są zdefiniowane w aplikacji Control Center, ale interfejs można łatwo połączyć z dowolnym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego, urządzeniami mobilnymi i aplikacjami mobilnymi.

Dołączone oprogramowanie Control Center dla komputerów Mac, PC i iOS umożliwia użytkownikom dostęp do pełnego zestawu funkcji i cyfrową kontrolę wszystkich parametrów. Oprócz oprogramowania Control Center Connect 2 zawiera licencje na Steinberg Cubase LE i Steinberg Cubasis LE. Unikalna kombinacja doskonałej użyteczności i potężnych funkcji sprawia, że ​​LEWITT Connect 2 jest bardzo atrakcyjnym interfejsem audio do komputerów stacjonarnych do wszystkich typów zastosowań.

Zasilany interfejs audio LEWITT Connect 2 USB-C jest teraz dostępny w cenie 199 USD / 199 EUR.

www.lewitt-audio.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment