Lepiej zjeść niż wcale: Uber Eats otrzymuje pierwszy widget na iOS


Kontynuacja po uruchomieniu Wsparcie dotyczące aktywności na żywo już w grudniu w zeszłym roku Uber Eats wypuścił dzisiaj bardzo późną, ale przydatną aktualizację, która zawiera pierwszy widget na iOS.

Nie jest jasne, dlaczego stworzenie widżetu Uber Eats zajęło trzy lata, ale mimo to firma dostarczyła go i wygląda całkiem wygodnie.

Widget na iOS jest dostępny w małych i średnich rozmiarach, aby zapewnić szybki dostęp do paska wyszukiwania restauracji/sprzedawcy, najwyżej ocenianych miejsc, a także ostatnich zamówień.

Oto jak Uber Eats opisuje swój pierwszy widget na iOS:

  • Dzięki nowemu widżetowi Uber Eats na iOS konsumenci (zwłaszcza zaawansowani użytkownicy Eats) mogą wygodnie uzyskać dostęp do restauracji i sprzedawców na podstawie ostatnich zamówień, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Zobacz najważniejsze informacje ze swoich poprzednich zamówień, aby łatwo uzyskać dostęp do najwyżej ocenianych restauracji i sklepów, lub szybko uzyskaj dostęp do paska wyszukiwania Uber Eats w celu znalezienia następnego posiłku.

I jako bonus, dzięki macOS Sonoma możesz zainstalować widżet Uber Eats na swoim Macu 😁.

Reklama

Uber Eats jest bezpłatne pobranie z App Store, a nowy widżet będzie dostępny na całym świecie.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment