Lenovo współpracuje z firmą Jabra, aby wprowadzić rozwiązanie ThinkSmart Bar 180 obsługujące sztuczną inteligencję


Firma Lenovo ogłosiła nowy bar ThinkSmart Bar 180 do małych i średnich sal konferencyjnych. Zintegrowany system pokojowy, oferowany we współpracy z Jabra, łączy inteligentną listwę wideo z rdzeniem i kontrolerem Lenovo ThinkSmart, tworząc kompletny, inteligentny system pokojowy. Korzystając ze strumieni wideo i audio obsługujących sztuczną inteligencję, nowy ThinkSmart Bar 180 pod wspólną marką zapewnia bardziej płynną, włączającą i najwyższej jakości współpracę.

Firma Lenovo ogłosiła nowy bar ThinkSmart Bar 180 do małych i średnich sal konferencyjnych. Zintegrowany system pokojowy, oferowany we współpracy z Jabra, łączy inteligentną listwę wideo z rdzeniem i kontrolerem Lenovo ThinkSmart, tworząc kompletny, inteligentny system pokojowy. Korzystając ze strumieni wideo i audio obsługujących sztuczną inteligencję, nowy ThinkSmart Bar 180 pod wspólną marką zapewnia bardziej płynną, włączającą i najwyższej jakości współpracę.

Niewielka, łatwa w zarządzaniu obudowa ThinkSmart Bar 180 oferuje pole widzenia 180 stopni osiągane dzięki innowacyjnemu systemowi trzech kamer, unikalnemu wśród rozwiązań do stosowania w pomieszczeniach przednich. Kamera zapewnia pokrycie całego pomieszczenia w panoramicznej rozdzielczości 4K dzięki płynnemu łączeniu wideo w czasie rzeczywistym, tworząc bardziej naturalne wrażenia wizualne dla zdalnych uczestników spotkań. Szerokie pole widzenia w połączeniu z doskonałymi możliwościami audio i wbudowaną inteligencją tworzą trzy konfigurowalne tryby wideo — Inteligentny zoom, Wirtualny reżyser i Dynamiczna kompozycja.

Dzięki inteligentnemu zoomowi uczestnicy spotkania zawsze mają optymalny widok, ponieważ inteligentna kamera kadruje wszystkie osoby obecne w 180-stopniowym polu widzenia i dynamicznie dostosowuje się do osób wchodzących, wychodzących i poruszających się po pomieszczeniu. Wirtualny dyrektor zapewnia inną perspektywę, koncentrując się na aktywnym mówcy i zmieniając punkt ciężkości z osoby na osobę w miarę naturalnego przebiegu rozmowy. Dzięki dynamicznej kompozycji uczestnicy spotkań mają lepszy kontekst dla tego, co dzieje się w pomieszczeniu, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie, ponieważ osoby w pomieszczeniu są automatycznie wykrywane, a priorytety przyznawane są ostatnim mówcom.

Inteligentny system współpracy obejmuje również inteligentne mikrofony z przetwarzaniem sygnału, które identyfikują głosy nawet dziesięciu uczestników spotkania w pomieszczeniu na potrzeby takich zastosowań, jak transkrypcja na żywo. Dwustrumieniowa tablica ułatwia współpracę, wyświetlając jednocześnie zawartość tablicy i uczestników w pomieszczeniu, bez potrzeby stosowania dedykowanej kamery do treści.

Inteligentny pasek wideo ThinkSmart Bar 180 — w zasadzie taki sam jak systemu Jabra PanaCast 50 — płynnie integruje się z rdzeniem i kontrolerem Lenovo ThinkSmart (na zdjęciu poniżej) opracowanym z myślą o małych i średnich salach konferencyjnych i zaprojektowanym z myślą o pracy zespołowej. ThinkSmart Core jest wyposażony w procesory Intel Core vPro 11. generacji i działa w systemie Windows 10 IOT Enterprise. Został zaprojektowany z myślą o wydajności i długim cyklu życia oraz oferuje sprzętowe funkcje bezpieczeństwa za pośrednictwem Lenovo ThinkShield.

 

Reklama

ThinkSmart Bar 180 jest również dostępny jako samodzielne urządzenie w ramach inteligentnego, elastycznego rozwiązania typu „przynieś własne spotkanie” (BYOM). ThinkSmart Bar 180, certyfikowany dla Microsoft Teams Rooms, Skype i Zoom Rooms, jest gotowy do użycia z wybraną przez klienta platformą, dzięki czemu zespoły mogą łatwo i bezpiecznie łączyć się, udostępniać i współpracować.

„Doświadczenie w zakresie spotkań i współpracy w dzisiejszym świecie korporacji wymaga ciągłej ewolucji” – mówi Yves Dupuis, wiceprezes ds. operacji sprzedaży globalnej w firmie Jabra. „Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego łączenia wyjątkowych możliwości Jabra z innowacyjnymi rozwiązaniami Lenovo, aby wyposażyć biura w rozwiązania sprzyjające włączającym i interaktywnym spotkaniom dla wszystkich”.

Portfolio urządzeń do współpracy Lenovo ThinkSmart jest teraz obsługiwane także przez Windows Autopilot — zbiór technologii firmy Microsoft, które pomagają przyspieszyć konfigurowanie i wstępną konfigurację nowych urządzeń. Korzystając z usług w chmurze, Windows Autopilot skraca czas, jaki zespoły IT spędzają na wdrażaniu, zarządzaniu i wycofywaniu urządzeń, a także skraca czas potrzebny na infrastrukturę wymaganą do konserwacji urządzeń.

Podobnie jak wszystkie produkty Lenovo ThinkSmart do sal konferencyjnych, ThinkSmart Bar 180 jest standardowo objęty trzyletnim wsparciem Lenovo Premier Support, zapewniającym dostęp do zaawansowanych techników 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. ThinkSmart Bar 180 będzie dostępny na wybranych rynkach na całym świecie od pierwszego kwartału 2024 r. w cenie od 1605 USD za samodzielne urządzenie i od 4099 USD za pełny zestaw pokojowy.

www.jabra.com

www.lenovo.com

 



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment