Legendarne nagrody z kampanii Destiny 2 „Ostateczny kształt”.


Przeznaczenie 2‘S Ostateczny kształt dodatek oferuje kolejną legendarną kampanię.

Jest to przydatne nie tylko dla graczy poszukujących dodatkowego wyzwania, ale także otrzymasz dodatkowe nagrody za swoje wysiłki — w tym: Poziom mocy boost, który zapewni ci mile widzianą przewagę, gdy wejdziesz do gry końcowej.

Oto, co musisz wiedzieć o wyborze początkowego poziomu trudności, nagrodach za kampanię legendarną oraz o tym, jak wykonalna jest gra w pojedynkę w kampanii legendarnej.

Wybór „Bądź odważny lub zostań legendą” i sposób zmiany poziomu trudności kampanii

Po uruchomieniu Ostateczny kształt kampanii zostaniesz zapytany, czy chcesz „Być odważnym”, czy „Zostań legendą”.

To jest pytanie na jakim poziomie trudności chcesz rozegrać kampanię — klasyczny lub legendarny.

Reklama

Wiedz, że ten wybór nie jest ostateczny, ponieważ możesz później zmienić zdanie – niezależnie od tego, czy będzie to zwiększanie lub zmniejszanie trudności w połowie kampanii, czy też ponowne rozegranie całej rzeczy na Legendarnym innym razem.

Aby zmienić poziom trudności w Ostateczny kształt kampaniaznajdź węzeł kampanii na ekranie reżysera The Pale Heart i wybierz menu w prawym dolnym rogu.

Legendarne nagrody z kampanii Destiny 2 „Ostateczny kształt”.

Uzupełniając Ostateczny kształt kampanię na legendarnym poziomie trudności, otrzymasz następujące nagrody:

  • Zestaw narzędzi ustawiony na rok 1960 Poziom mocy (20 powyżej miękkiego limitu, 30 poniżej Powerful gear cap)
  • Egzotyczna zbroja

Jak również powyższe, jak Królowa Czarownic I Spadek światłato także otrzymasz drugą skrzynię po każdym większym starciu w kampaniico zapewni ci dodatkowe łupy, które pomogą ci szybciej dotrzeć do miękkiego limitu — przydatne, jeśli chcesz w dowolnym momencie oderwać się od kampanii i zająć się innymi zajęciami.

Podsumowując, ukończenie kampanii Legendarnej zapewni ci zdrowie Poziom mocy przewagę, zarówno w postaci dodatkowych nagród zdobytych podczas każdej misji, jak i stałego poziomu Mocy ustalanego po rzucie kredytów.

Jak trudna jest kampania The Final Shape i czy możesz grać w Legendary solo?

Dla graczy solo te trudniejsze misje fabularne są przeznaczone skaluj się wraz ze swoją drużyną ogniową — co oznacza, że ​​poziom trudności dostosuje się do liczby graczy, co umożliwi ci prowadzenie kampanii w pojedynkę, jeśli tak zdecydujesz.

Słoń w pokoju – niezależnie od tego, czy grasz w drużynie ogniowej, czy nie – to poziom trudności legendarnej kampanii dla Światłowód, który był krytykowany przez fanów za to, że jest trudniejszy niż Królowa Czarownic. Dobre wieści: Wygląda na to, że poziom trudności został zmniejszony — po części z powodu łamigłówek „raid-lite” zastępujących wymagające wyzwania bojowe.

„Byłem w stanie wykonywać misje w pojedynkę na maksymalnym poziomie trudności, bez większych trudności, pomimo grania z inną czułością myszy niż celowałem od lat” – wyjaśnił pisarz serwisu Ryan Gilliam w nasz praktyczny podgląd kampanii przed wydaniem. „Grałem też solo w innych legendarnych kampaniach, ale w niektórych misjach wystąpiły pewne nagłe zmiany, przez co trochę się spociłem, nawet w zaciszu własnego domu. Wygląda na to, że Bungie przejęło część trudności w walce i zamiast tego wstrzyknęło ją do łamigłówek – co jest świetne dla osób niebędących raiderami, ale może rozczarować niektórych graczy końcowych.

Maszyna wewnątrz Podróżnika w Destiny 2: Ostateczny Kształt

Obraz: Bungie

Nawet przy zmienionym legendarnym poziomie trudności tym razem warto przygotować się na kompilację, która pomoże ci przetrwać bardziej wymagające spotkania. Łowcy na przykład mogą rozważyć użycie sprzętu i modów skupiających się na zwiększaniu niewidzialności, dzięki czemu można ukryć się przed wrogami i odzyskać tarcze.

Za powrót Przeznaczenie 2 Gracze, prawdopodobnie będziesz mieć także szereg broni rzemieślniczych lub broni typu God Roll oraz sprzętu o wysokich statystykach, które zapewnią ci przewagę. Dla nowych graczy, wyzwanie w trybie Legendarnym będzie ważniejsze bez przyzwoitego wyposażenia. Jeśli nie możesz dołączyć do innych graczy, którzy pomogą Ci „przeprowadzić” kampanię, warto rozważyć wykonanie Legendarnego biegu w późniejszym czasie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

All Elden Ring DLC Shadow of the Erdtree Remembrance bosses and rewards

There are 10 new Remembrance bosses to fight in Elden Ring’s Shadow of the Erdtree DLC. Like the 15 Remembrances from...

Apple odrzuciło współpracę z Meta w celu wprowadzenia chatbota AI na iOS

A WSJ niedzielny raport to ujawnił Apple i Meta rozmawiały o potencjalnym partnerstwie jeśli chodzi o funkcje AI. Mówiąc dokładniej, wygląda...
Advertisment