Legenda League of Legends i lokalizacje, których można się spodziewać w 2 sezonie Arcane


Riot Games i Netflix potwierdziły to Tajemna będzie dostać drugi sezon. Po wybuchowym końcu pierwszego sezonu wciąż istnieje wiele potencjalnych skutków ubocznych, które mogą się wydarzyć w miastach Piltover i Zaun. Ale jedna z największych zalet League of Legends ustawienie jest jak ekspansywne. Piltover i Zaun to tylko wycinek większego świata i mogą już pojawić się wskazówki, dokąd może zmierzać następny program.

Tajna policja Piltover

Podczas gdy Caitlyn reprezentuje prawo w Tajemna, League of Legends fani wiedzą, że istnieje wyższy autorytet, którego jeszcze nie widzieliśmy. Camille, Mistrzyni z Liga, jest ulepszonym hextech elitarnym agentem wyższej klasy. Wykorzystała technologię, którą widzimy, jak rozwijamy Tajemna zasadniczo stać się cyborgiem-mordercą skrzyżowanym z tajnym agentem. Film „Przebudzenie” z 2019 r. pokazuje Camille najeżdżającą teatr wraz z policją z Piltover i jest to możliwe Tajemna może zbadać to dalej.

Noxus

Tajemna wprowadza trochę Noxus, głównie za pośrednictwem matki Mel, co sugeruje, że imperium może mieć większą obecność w przyszłości. Dla tych, którzy nie znają League of Legends Wiedza, Noxus jest jednym z głównych zagrożeń; to merytokracja wzorowana na Cesarstwie Rzymskim. Jest dodatkowa warstwa intrygi; Noxus jest zbudowany na bazie czarnej magii, a grupy okultystyczne manipulują polityką narodu zza kulis.

Konflikt z Noxusem jest dość łatwy do skonfigurowania; naród jest przedstawiany jako bezlitośnie rozwijający się, prowadzący kampanie w całej Runeterze, mające na celu poszerzenie swoich granic. Piltover, ze swoją technologią i bogactwem, byłoby kuszącym celem.

Shurima

Reklama

Shurima to dawno zapomniane imperium, pochłonięte przez piaski pustyni. Jest to miejsce, w którym niegdyś nad cywilizacją unosił się gigantyczny złoty dysk słoneczny, który wzniósłby wybranych przez cesarza żołnierzy do bycia niepowstrzymanymi boskimi wojownikami o zwierzęcych głowach. Wewnętrzna polityka imperium w końcu pogorszyła się, a rytuał słonecznych dysków doprowadził do całkowitego końca Shurimy.

Więc jaki jest link do Tajemna? Cóż, kryształy hextech, których Jayce i Viktor używają do rozpoczęcia rewolucji przemysłowej, pochodzą od świadomej rasy znanej jako Bracken w Shurimie. Wydaje się prawdopodobne, że pozyskiwanie wysoce inteligentnych i empatycznych stworzeń do tworzenia fajnych gadżetów będzie miało pewien sprzeciw i możemy zobaczyć, jak rozwinie się to w Tajemnadrugi sezon. Istnieje również pewna synergia z Noxusem, który rozszerzył się na Shurimę podczas swoich podbojów.

Ixtal

Ixtal to stosunkowo nowy region do League of Legends fabuła. Naród był kiedyś częścią imperium Shurimy, ale kiedy sprawy potoczyły się źle dla Shurimy, Ixtal po prostu odizolował się od dzikiej magii. Teraz, Piltover potrzebuje zasobów, naciska na granice tej krainy, a jej obrońcy znani są z wyrafinowanej znajomości magii żywiołów.

Nie zobaczymy Tajemna sezon 2 w 2022 roku, ale wciąż jest mnóstwo Liga wiedza do odkrycia dla fanów, którzy chcą więcej. ten niedawno wydana gra RPG Zrujnowany król: historia League of Legends skupia się na pirackim mieście Bilgewater i widmowych Wyspach Cienia. To dobre miejsce, by dowiedzieć się więcej o Runeterze.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!