Lechonk, Gengar i Jigglypuff świetnie wyglądają jako krzesła z fasolą Pokémon


Centrum Pokémon stało się wiodącym dostawcą wszystkiego, mięciutki, i duży. Najpierw dostaliśmy komicznie duży Spheal naturalnej wielkości. Teraz internetowy sprzedawca towarów Pokémon wypuścił kolejny hit: krzesła z fasolą Pokémon. Od środy fani mogą składać zamówienia w przedsprzedaży na stronie Linia Pokémon x Yogibo. Zainteresowani kupujący mają możliwość zakupu okrągłych, pulchnych wersji worków fasolowych Lechonk, Gengar i Jigglypuff.

Yogibo ma ugruntowaną reputację producenta wygodnych (i fantazyjnych) torebek fasolowych. Jego strona internetowa zachwala innowacje w zakresie torebek fasolowych jak „opatentowana kombinacja pokrowca wewnętrznego i zewnętrznego”, która pozwala torbom dopasowywać się do ciała. Jednak te specjalne worki mają wysoką cenę: wszystkie trzy wersje worka fasolowego – Lechonk, Gengar i Jigglypuff – kosztują 299,99 USD. Więc będziesz musiał się kucyć, jeśli chcesz Lechonka, który będzie kołysał twoje ciało.

Każdy worek fasoli ma wymiary 30 x 30 x 30 cali i waży około 12 funtów. To wystarczy, aby utrzymać tyłek, ale dla dorosłej osoby może nie wystarczyć na salon obejmujący całe ciało. Mimo to ogólny wygląd tych krzeseł wywołał u mnie chichot. Na początek chyba nigdy nie widziałem tak okrągłej wersji Gengara. Jasne, zawsze miał pulchną sylwetkę jak na ducha, ale teraz skupia się na koszykówce. Podobają mi się też małe wypustki na dole. Poniżej możesz obejrzeć jego zdjęcia z przodu i z boku, żeby zobaczyć, jak okrągły jest ten zły chłopiec.

Reklama

Obraz: Centrum Pokémon i Obraz: Centrum Pokémon

Jigglypuff ma wspaniały kolor i byłby niesamowitym dodatkiem dla każdej osoby, która pragnie więcej różowych dekoracji w swoim życiu. Jednak nadal nie mogę się nadziwić temu całkowicie pustemu spojrzeniu w jego oczach. Jest po prostu trochę zdezorientowany. Wygląda na to, że Jigglypuff wewnętrznie krzyczy o pomoc w swoim nowym życiu jako siedziba ludzi.

Zdjęcie przedstawiające Jigglypuffa z linii Pokémon x Yogibo.  Twarz ma jakby spłaszczoną i wypaczoną, gdy siedzi na niej modelka.

Obraz: Centrum Pokémonów

Osobiście uważam, że zwycięzcą tej trójki jest Lechonk. Ten tucznik i jego uśmiechnięty oko w oko wydają się gotowe i szczęśliwe, że będą Twoim ulubionym miejscem. Najlepsze jest to, że wygląda uroczo, nawet gdy jest zgniatany.

Jeśli którakolwiek z tych trzech opcji wydaje Ci się odpowiednia, możesz zamówić ją w przedsprzedaży na stronie Strona Centrum Pokémon teraz.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment