Łatka Helldivers 2 ulepsza potężne Terminidy


Jeśli jesteś jednym z Helldivers 2 gracze, którzy mieli trudności ze zmierzeniem się z potężnymi Terminidami w grze — w szczególności z Chargerami i Bile Titans — macie szczęście. We wtorek Arrowhead Game Studios opublikowało łatkę, która poprawia częstotliwość pojawiania się tych dwóch błędów. Co najważniejsze, Arrowhead stwierdził, że nie zmieniło to ogólnego poziomu trudności: tych ciężko opancerzonych wrogów będzie mniej, ale inne błędy pojawią się „w większej liczbie”. zgodnie z notatkami o łatce.

Helldivers 2 gracze zastanawiają się, jak pokonać w Internecie Chargers (ogromne Terminidy, które równie dobrze mogą być czołgami) i Bile Titans (które są doładowanymi, długonogimi wersjami Bile Spewers). Skok w poziomie trudności z innych wrogów na nich jest dość znaczący, a ludzie mieli trudności z ich niezawodnym zniszczeniem. Gracze znaleźli sposoby na walkę z wrogami – np. „lega meta”, w której ludzie celują w słaby punkt w nogach – ale Arrowhead nie chce, aby gracze musieli używać „ciężkiej broni przeciwpancernej na nogach zamiast na oczywisty słaby punkt.” Dlatego też, oprócz zmniejszenia częstotliwości pojawiania się Szarżujących i Żółci Tytanów na poziomie trudności 7 i wyższym, Grot Strzały obniżył zdrowie głowy Szarżującego, czyniąc go dobrym miejscem do celowania potężną bronią.

„Wraz z niestety nieudokumentowaną zmianą z ostatniej aktualizacji, która zwiększyła zdolność penetracji pancerza gorzej umieszczonych strzałów dla EAT-17 i strzałów z karabinu bezodrzutowego, ładowarki powinny być teraz łatwiejsze w obsłudze przez dobrze wyposażone grupy” – powiedział Arrowhead.

Oprócz poprawek Terminida, Helldivers 2 gracze mogą spodziewać się także kilku poprawek interfejsu użytkownika, narracji i błędów. Grot strzałki usunął także modyfikator operacji „Elektroniczne środki zaradcze”. (Technicznie rzecz biorąc, został on usunięty w ostatniej łatce, ale Arrowhead nie wspomniał o tym w notatkach o łatce.) Studio chce przerobić modyfikator: „Odkryliśmy, że ten modyfikator nie został zakomunikowany wystarczająco jasno i ogólnie spowodował większą frustrację niż podekscytowanie sposobem, w jaki jest obecnie wdrażane” – powiedział Arrowhead.

Arrowhead zakończył swoje notatki o łatce listą znanych problemów Helldivers 2, w tym problem powodujący awarię gry podczas używania stymulatora w egzoszkielecie. Oto pełna lista prosto z Arrowhead:

  • Gra zawiesza się podczas próby użycia stymulatora w egzoszkielecie.
  • Podczas wywoływania dużych eksplozji na niebie mogą pojawić się różowe artefakty.
  • Automaton Dropship pozornie znika i wślizguje się po zestrzeleniu.
  • Strzały z broni łukowej mogą nie być wliczane do zabójstw w statystykach po misji.
  • Gracze nie mogą usuwać znajomych z innych graczy zaprzyjaźnionych za pomocą kodu znajomego.
  • Zaproszenia znajomych z różnych platform mogą nie pojawiać się na karcie zaproszeń do znajomych.
  • Gracze mogą nie być w stanie wybrać wyposażenia ani wrócić na statek, dołączając do sesji gry wieloosobowej za pośrednictwem karty aktywności PS5.
  • Egzoszkielet może zniszczyć się rakietami, jeśli wystrzeliwuje podczas obracania się.
  • Wyświetlanie okna czatu tekstowego jest blokowane przez kinowe paski liter podczas wyodrębniania.
  • Niektórzy ludzie nie mogą akceptować zaproszeń do grona znajomych. Jest to głównie problem związany z różnymi platformamiSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment