LastPass ostrzegający klientów o konieczności oszukania menedżera haseł „LassPass” znajdującego się obecnie w App Store


Czy to LastPass czy LassPass? LastPass chce, żebyś wiedział, że to zdecydowanie LastPass, a LassPass jest całkowicie sus. Oszust „menedżer haseł” niezaprzeczalnie udaje prawdziwą rzecz i jest dostępny w App Store w chwili pisania tego tekstu.

LassPass, który nie jest rzeczywistą firmą LastPass, obejmuje zakupy w aplikacji w wysokości od 1,99 USD do 49,99 USD. Oprócz nazwy, oszukańcza aplikacja LassPass najwyraźniej próbuje oszukać użytkowników LastPass aż do schematu kolorów i wyglądu aplikacji.

Ludzie stojący za LastPass są aktywnie próbuje aby usunąć fałszywą aplikację ze sklepu z aplikacjami.

Zwracamy na to uwagę naszych klientów, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień i/lub utraty danych osobowych. Dla wyjaśnienia poniżej podajemy adres URL fałszywej aplikacji, a także link do naszej legalnej aplikacji, aby klienci mogli sprawdzić, czy pobierają właściwą aplikację LastPass, dopóki fałszywa aplikacja nie zostanie usunięta.

Zapewniamy, że LastPass aktywnie pracuje nad jak najszybszym usunięciem tej aplikacji i będzie nadal monitorować fałszywe klony naszych aplikacji i/lub naruszenia naszej własności intelektualnej.

Tymczasem to jest prawdziwa okazja. Jeśli chcesz zagłosować na aplikację-oszustkę z App Store, możesz zostawić recenzję, w której ją oznaczysz Tutaj. Jednak w sklepie App Store znajdują się także inne wprowadzające w błąd aplikacje udające główne aplikacje (np. fałszywe Autoryzator Google i fałszywe dysk Google), więc kto wie!

H/T BleepingComputer

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...

CrossOver 24 jest teraz dostępny dla komputerów Mac z obsługą większej liczby gier

CrossOver to platforma, która umożliwia użytkownikom uruchamianie oprogramowania Windows w systemie macOS tak, jakby było to oprogramowanie natywne, i jest powszechnie używana do...

Zobacz, jak Odyseusz próbował pierwszego lądowania na Księżycu w USA od 1972 roku o 18:24 czasu wschodniego

Misja, oficjalnie znana jako IM-1, niesie ładunek naukowy, który ma pomóc NASA dowiedzieć się więcej o powierzchni Księżyca, zanim program Artemis NASA przyniesie...
Advertisment