Laptop Acer Predator Helios 3D 15 SpatialLabs Edition otrzymuje nagrodę iF Design Awards 2023Firma Acer ogłosiła dziś, że zdobyła nagrodę iF Design Awards 2023 w kategoriach „Sprzęt do gier/AR/VR”, „Produkty konsumenckie” i „Telekomunikacja”. Tegoroczne zwycięskie zgłoszenia obejmują nowy laptop do gier Predator Helios 3D 15 SpatialLabs Edition, ekologiczne opakowanie laptopa Aspire Vero National Geographic Edition oraz przenośny router Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi.

iF Design Awards to znany na całym świecie konkurs projektowy, który przyznaje należyte uznanie twórcom i markom, które prezentują wyjątkową pomysłowość projektową, zachęcając do większej świadomości rzemiosła i jego integracji z długoterminowym planowaniem organizacji. Do głosowania w 2023 r. zgłoszono prawie 11 000 zgłoszeń, od prawie 4700 uczestników z 56 terytoriów. Zgłoszenia firmy Acer zostały ocenione przez panel 133 ekspertów w dziedzinie projektowania i pomyślnie dołączyły do ​​grona 3576 zgłoszeń, które otrzymały nagrody iF Design Awards za rok 2023.

Laptop do gier Predator Helios 3D 15 SpatialLabs Edition

Predator Helios 3D 15 SpatialLabs Edition to najnowszy dodatek firmy Acer do linii laptopów do gier, które wykorzystują połączenie rozwiązania do śledzenia ruchu gałek ocznych SpatialLabs, stereoskopowego wyświetlacza 3D i zaawansowanych technologii renderowania w czasie rzeczywistym, aby zapewnić wciągające wrażenia w grach 3D, jak żadne inne. Użytkownicy mogą w pełni zanurzyć się w 15,6-calowym panelu z technologią IPS i stosunkiem ekranu do obudowy wynoszącym 79% dzięki wąskim ramkom, jednocześnie umożliwiając im płynne przełączanie między oglądaniem 3D z rozdzielczością 2K przy 60 Hz lub oszałamiającym 4K 2D wyświetlacz.

Gracze mogą zmaksymalizować przeprojektowaną klawiaturę mini-LED z podświetleniem RGB poszczególnych klawiszy w laptopie do gier 3D, aby mieszać i dopasowywać kolory za pomocą Pulsar Lighting z nowym PredatorSense dla płynniejszych i jaśniejszych dynamicznych efektów świetlnych. Tylne otwory wentylacyjne zostały również zaprojektowane tak, aby zawierały subtelne oświetlenie RGB wzdłuż krawędzi, dodając nastrojowy blask świateł za kulisami.

Ekologiczne opakowanie Aspire Vero National Geographic Edition
Zainspirowany zaangażowaniem firmy Acer na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości oraz wysiłkami Towarzystwa National Geographic na rzecz ochrony naszego świata, ekologiczne opakowanie notebooka Aspire Vero National Geographic Edition zostało wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu. Oprócz przyjemnego rozpakowywania opakowanie można ponownie wykorzystać do wielu funkcji, a także przekształcić w poręczny trójkątny stojak na laptopa lub kompaktowy pojemnik do przechowywania, który zmieści się w dowolnym rogu pokoju lub biurka. Innowacyjne opakowanie zostało starannie zaprojektowane z wykorzystaniem papieru pochodzącego w 85% z makulatury, plastikowej torby na laptopa wykonanej w 100% z recyklingu postindustrialnego (PIR) oraz dodatkowej folii wykonanej w 100% z tworzywa PIR, aby chronić urządzenie podczas transportu, jednocześnie zmniejszając ślad węglowy produktu.

Mobilny router Wi-Fi Acer Connect Enduro M3 5G
Mobilny router Wi-Fi Acer Connect Enduro M3 został opracowany, aby zapewnić użytkownikom swobodę i elastyczność pozostawania w kontakcie w dowolnym miejscu i środowisku. Mobilny hotspot ma wytrzymałą konstrukcję i stopień ochrony IP54 i jest zgodny z wojskowymi standardami wytrzymałości (MIL-STD-810H), pomagając chronić urządzenie przed kurzem i wodą, a także nieoczekiwanymi uderzeniami i upadkami podczas podróży. Prezentuje również doskonały zasięg 5G bez potrzeby stosowania jakiejkolwiek karty SIM, ponieważ wykorzystuje technologię vSim, a jednocześnie mieści baterię o dużej pojemności 6500 mAh w eleganckiej konstrukcji, aby zapewnić łączność z Internetem przez cały dzień. Te ostatnie wyróżnienia oznaczają 73. wyróżnienie iF Design przyznane przez prestiżową organizację Acer.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment