Lando Donalda Glovera będzie na szczęście filmem z Gwiezdnych Wojen, a nie telewizją


Solo: historia Gwiezdnych Wojen apologeci, radujcie się: nie tylko Donalda Glovera proponowana seria spinoffów Lando wciąż się dzieje, ale jak ujawnił w tym tygodniu brat gwiazdy/kohorta twórcza Stephen Glover, jest ona przebudowywana film Gwiezdne Wojny.

Nie jest jasne, czy oznacza to, że faktycznie trafi do kin w jednym z terminów premiery oferowanych przez franczyzę, czy też nadal będzie przeznaczony dla Disney Plus – i może tak być przez jakiś czas, ponieważ w rzeczywistości nie mogą toczyć się żadne prace nad projektem długo jako scenarzysta będący członkiem Writers Guild of America nadal strajkować z nadzieją na wynegocjowanie kontraktu ze wspieranym przez studio Sojuszem Producentów Filmowych i Telewizyjnych. Ale pomysł pojawił się po raz pierwszy w 2018 roku i formalnie ogłoszone w 2020 rto obiecująca aktualizacja — szczególnie dla fanów Gwiezdnych Wojen, którzy pragną wrócić do filmów.

Solo: historia Gwiezdnych Wojen spadła latem 2018 r. ze względu na letnie reakcje. Wszyscy kochali Hana Solo, ale niewielu potrzebowało wyjaśnienia historii łotrzyka. Po wstrząsach za kulisami, hitowy prequel w połowie kadru trafił w ręce zatwierdzonego przez George’a Lucasa reżysera Rona Howarda (Wierzba), premiera była nie tyle triumfalnym zwycięstwem sagi Gwiezdnych Wojen, ile obiecanym mistrzem, który kuśtykał przez linię mety. Nie najlepiej! Ale kurczę, zrobiła to producentka Kathleen Kennedy i jej dwa poprzednie filmy Solo reżyserzy, Chris Miller i Phil Lord, którzy ostatecznie wycofali się z produkcji w połowie produkcji, wybierają obsadę!

Alden Ehrenreich, skromny MVP tegorocznego turnieju Oppenheimeraodnalazł się w roli Hana Solo, Emilia Clarke była tak odważna w roli femme fatale Qi’ra, do czego zmuszona była Marvel Comics kontynuujcie dobrą passę w książkach Gwiezdnych Wojen, a Phoebe Waller-Bridge najbardziej przypominała ducha C-3PO Anthony’ego Danielsa jako L3-37 (nawet jeśli na końcu została uwięziona w komputerze głównym Sokoła Millennium…). Potem był Glover w roli Lando, psotny, sprytny i najwyraźniej panseksualny. To był podmuch energii studenckiej z lat 70., który przekształcił występ Billy’ego Dee Williamsa z oryginalnej trylogii w coś pasującego do Childish Gambino.

Skok A Lando Samodzielna seria zawsze miała sens, dawała nową nadzieję, że Gwiezdne Wojny mogą zarówno uchylić kapelusza przed przeszłością – jak zawsze musi, jak się wydaje – ale także zerwać z tradycją, aby znaleźć nowy klimat w galaktyce. Poprzednio, Drodzy Biali Ludzie twórca Justin Simien został showrunnerem wersji serialu Disney Plus, ale raporty sugerują, że odszedł, pozostawiając projekt w rękach Donalda i Stephena Gloverów, którzy odegrali główną rolę w tworzeniu serii FX Atlanta.

Stephen Glover trzymał mamę w reżyserii Lando kiedy pojawił się na Podcast Pablo Torre dowiaduje się na początku tego tygodnia, ale nie mógł powstrzymać się od wypuszczenia na myśl, że on i Donald myślą o czymś szerszym, niż pozwala na to serial telewizyjny. „Obecny pomysł jest taki, aby zrobić film” – powiedział Glover, wijąc się nieco z powodu oczywistego faktu, że jeśli ujawni zbyt wiele, zarówno Lucasfilm, jak i prawdopodobnie WGA zapukają do jego drzwi. „O to właśnie chodzi, teraz z powodu strajku [a game of] telefon.” Różnorodność w czwartek późnym wieczorem w firmie Lucasfilm Ltd. potwierdziliśmy, że projekt rzeczywiście jest w fazie realizacji jako film fabularny.

Reklama

Harmonogram wydawniczy „Gwiezdnych Wojen” Lucasfilm zawiera daty, ale nie zawiera tytułów. Obecnie w planach: film Gwiezdne Wojny bez tytułu na 22 maja 2026 r., kolejny na 18 grudnia 2026 r. i trzeci na 17 grudnia 2027 r. Kilka filmów zostały faktycznie ogłoszone i mógłby wypełnić te terminy, gdy tylko zostaną rozwiązane kontrakty WGA i SAG-AFTRA oraz wznowione prace rozwojowe/produkcja: Film wyreżyserowany przez Dave’a Filoniego, który łączy wątki Mandalorianin I Ahsoki; Indiana Jones i tarcza przeznaczenia prequel Gwiezdnych Wojen w reżyserii Jamesa Mangolda, którego akcja rozgrywa się 25 000 lat przed oryginalną trylogią, która zagłębia się w początki Mocy; oraz film wyreżyserowany przez dokumentalistę i Pani Marvel reżyserka Sharmeen Obaid-Chinoy, która wróci do Rey.

Dodać Lando do potencjalnej sterty — i postawić na to? Nie wątpiłbym w takiego gracza Sabacc.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment