Ładowarka Satechi 200 W USB-C GaN ma moc


Na początku tego roku firma Satechi wprowadziła na rynek swoją najpopularniejszą jak dotąd stację ładującą. Wyposażony w 200 W mocy GaN, jego najnowsza oferta USB-C przyjmuje formę komputera stacjonarnego, który jest wyposażony w wystarczającą liczbę portów i soku, aby zasilić cały zestaw Apple. Ale z A 150 $ metkasprawdzamy, czego można się spodziewać po tym doświadczeniu.

czytasz Testowane z 9to5Toysw którym odkrywamy podstawowe technologie, które ułatwiają życie na co dzień. Przejrzyj cały nasz przewodnik dla wszystkich najnowszych recenzji i odezwij się w komentarzach poniżej, jeśli jest coś, co chciałbyś zobaczyć.

Praktyczny z nową ładowarką GaN USB-C o mocy 200 W firmy Satechi

Satechi rozpoczął rok od debiutu kilku nowych ujawnień na targach CES. Wśród nich wszystkich było jedno urządzenie, którym byłem bolą mnie ręce od. Używam dużo sprzętu do codziennego biegania 9to5Zabawkia nowa ładowarka Satechi 200 W USB-C GaN zadzwoniła do mnie w sposób, w jaki inne modele na rynku tego nie zrobiły.

Wszystko naprawdę zaczyna się i kończy na mocy 200 W, która jest w stanie zatankować MacBooka Pro, iPhone’a, iPada, słuchawki douszne i wiele więcej jednocześnie. Nawet jeśli nie próbujesz szybko ładować urządzenia M2 Pro, istnieje sześć portów, które pozwalają w pełni wykorzystać całą tę moc, a do pary pełnych portów USB-C PD 3.1 dołączają cztery bardziej standardowe porty USB-C gniazda PD 3.0. Jeśli chodzi o to, jak to się faktycznie układa,

Oto bliższe spojrzenie na arkusz specyfikacji:

  • Wyposażony w 6 portów USB-C PD z dystrybucją zasilania, która wykrywa każde podłączone urządzenie i dostosowuje moc zgodnie z hierarchią portów.
  • Zawiera technologię azotku galu (GaN) nowej generacji, około trzy razy wydajniejszą niż ładowarki krzemowe w przetwarzaniu energii na energię elektryczną.
  • Obejmuje certyfikaty CE i ETL oraz ochronę przed przepięciami, aby zapewnić wydajne i bezpieczne ładowanie podłączonych urządzeń.

Ujęcie 9to5Toys

Najnowsza ładowarka Satechi spoczywała na moim biurku i szafce nocnej wymiennie w ciągu ostatnich kilku tygodni i ma całkowicie zastąpił wszystko inne w moim zestawie. Wcześniej recenzowałem elektrownie, które napędzają pełne gniazdka prądu przemiennego wraz z nowszymi debiutami, takimi jak ta nowatorska ładowarka do iPhone’a z motywem Maca. Ale Satechi naprawdę wyrobił sobie markę dzięki znacznie bardziej usprawnionej konstrukcji, która zawiera o wiele więcej mocy, niż będziesz wiedział, co zrobić przez większość czasu.

Reklama

Wcześniej powiedziałem, że tzw Najnowsza ładowarka marki zaczyna się i kończy na możliwościach ładowania 200 W i naprawdę mam to na myśli. To imponujące, że można samodzielnie obsługiwać dowolne z najnowszych wydań Apple, ale możliwość wydawania soku potrzebnego do obsługi wielu gadżetów jednocześnie to jeszcze jeden powód, dla którego zakochałem się w tym akcesorium. Dwa porty USB-C PD 3.1 są w stanie wysłać do 140 W soku każdy, podczas gdy pozostałe cztery gniazda schodzą kaskadowo w dół. Gdy wszystko jest w użyciu, MacBook pobierający 140 W z gniazda PD1 lub PD2 zostanie sparowany z aktualizacjami o prędkości 20 W z pozostałych czterech portów.

W mojej praktyce odkryłem, że nie ma problemu z wyciśnięciem soku z mojego 14-calowego MacBooka Pro M1 wraz z ładowarką MagSafe o mocy 15 W, która zasila mojego iPhone’a 14. Dostępnych jest mnóstwo dodatkowej mocy, aby uzupełnić mój zaufany Anker PowerCore 24K i ostatnio nawet radziłem sobie z ładowaniem mojego Switcha, gdy eksplorowałem Hyrule z łóżka w Tears of the Kingdom. Wszystko to oznacza, że ​​sposób, w jaki Satechi nadał priorytet mocy z każdego portu, ostatecznie prowadzi do tego, że nigdy nie trzeba się martwić, czy mój sprzęt otrzymuje odpowiednią moc.

Pomimo spakowania całego tego ciepła, ładowarka Satechi 200W USB-C GaN wciąż ma dość małą konstrukcję. Teraz to nie wślizgnie się do twojej torby, tak jak niektóre z tych małych adapterów ściennych, które sprawdziliśmy w przeszłości. Ale w przeciwieństwie do tych pisków, na pokładzie jest aż sześć portów, dzięki którym możesz zasilić wszystko naraz. A mówiąc o współczynniku kształtu, uwielbiam to, że Satechi umieściło w pudełku mały stojak, aby ustawić go pionowo na bardziej typowym podejściu polegającym na po prostu ułożeniu go na biurku. Nieruchomość na biurko jest wszystkim, a możliwość, aby cały pakiet zajmował mniej miejsca, jest zawsze zaletą.

Jedną z rzeczy, które robi Satechi, a która nie jest tak powszechna, jak można by się spodziewać wśród ładowarek GaN tego kalibru, jest dostarczanie całej gamy wejść/wyjść skoncentrowanych na USB-C. Większość innych ofert oferuje jedno gniazdo USB-A, aby naprawdę upewnić się, że jeśli kiedykolwiek będziesz musiał podłączyć starsze urządzenie, będziesz miał gdzie to zrobić.

Ale jeśli już dokonałeś zmiany na niektóre z nowszych wydań Apple w ciągu ostatnich kilku lat, są szanse, że USB-C przejął większość twojego życia. Dokładnie tak wyglądała ostatnio moja konfiguracja ładowania, ponieważ wszystkie gniazda USB-A w elektrowniach, które przeglądam, w dużej mierze nie są używane podczas codziennych tankowań. Wydaje się, że Satechi usłyszał moje zastrzeżenia i w pełni obejmuje przyszłość, wchodząc all-in na USB-C.

Wszystkie jego funkcje prowadzą mnie do jednego wniosku na temat ładowarki Satechi 200 W USB-C GaN. Na rynku możesz znaleźć tańsze opcje, ale żadna nie będzie tak niezawodna ani przyszłościowa, jak ten niedawny debiut. Zastąpił kilka ładowarek USB-C, które leżały na moim biurku, tylko jedną, usprawnioną elektrownią, która powinna być więcej niż w stanie poradzić sobie z tym, jak wygląda moje codzienne noszenie w ciągu najbliższych kilku lat. I to z pewnością sprawia, że ​​to warte 150 $ metka w mojej książce.


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i wiele więcej!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

COLORFUL wprowadza na rynek laptop do gier EVOL X15 AT

Colorful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, wszechstronnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnych pamięci masowych, ogłasza globalną premierę...

MSI prezentuje flagowy dysk SSD Spatium M570 PRO z rozwiązaniami chłodzącymi FROZR i FROZR+

Powtarzającym się trendem w Computex było wprowadzanie na rynek flagowych dysków SSD NVMe 5. generacji i rozwiązań chłodzących wymaganych do osiągnięcia ich potencjału,...

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...
Advertisment