Ładowarka Aukey MagSafe zapewnia niedrogą alternatywę


Czytasz Testowane z 9to5Toys, gdzie poznajemy podstawowe informacje techniczne, które ułatwiają życie. Przejrzyj cały nasz przewodnik dla wszystkich najnowszych recenzji i zagraj w komentarzach poniżej, jeśli jest coś, co chciałbyś zobaczyć w polecaniu.

MagSafe zadebiutował jesienią ubiegłego roku jako najnowszy i najbardziej nowatorski sposób Apple na tankowanie iPhone’a 12. Od tego czasu widzieliśmy, jak kolekcja akcesoriów innych firm zalewa rynek, wprowadzając podobne funkcje ładowania magnetycznego do Twojego zestawu. Dzisiaj przyjrzymy się jednej z najnowszych ofert w dziedzinie kompatybilnej z MagSafe, z nową 15-watową magnetyczną ładowarką bezprzewodową Aukey. Nasz najnowszy Testowane z 9to5Toys zastanawia się, czy powinieneś dodać tę tańszą alternatywę do codziennego noszenia, czy po prostu lepiej wybrać oficjalną ofertę Apple.

Praktycznie z ładowarką Aukey kompatybilną z MagSafe

Po pierwszym uruchomieniu o godz koniec lutego, Aukey dołączył do wielu innych marek zewnętrznych, wprowadzając własną ładowarkę kompatybilną z MagSafe. Nowa oferta marki wchodzi w większości z takim samym wyglądem, jakiego można oczekiwać od formatu, dając kompaktowy krążek z wbudowanymi magnesami, który można zatrzasnąć z tyłu urządzenia iPhone z serii 12.

Wjazd na 19 $ cenaCała konstrukcja ładowarki zgodnej z MagSafe firmy Aukey składa się z plastiku. Nie wydaje się jednak tani i nadal ma niezłą konstrukcję, która łączy się ze zintegrowanym kablem USB-C o długości 1,2 metra. Jeśli chodzi o rzeczywistą prędkość ładowania, iPhone’y będą w stanie doładować się przy 7,5 W, a ładowarka może również służyć jako standardowa podkładka Qi, aby uzyskać prędkość do 15 W.

Oto rzut oka na arkusz specyfikacji:

  • Snap On, Power Up: Certyfikowane bezprzewodowe ładowanie Qi do 15 W. Jeden magnetyczny klips do bezprzewodowego ładowania iPhone’a 8 lub nowszego, a także modeli AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego, tak jak w przypadku każdej ładowarki z certyfikatem Qi
  • Włącz, gra włączona: utrzymuj połączenia i gry online przez cały czas, podczas gdy telefon ładuje się w twoich rękach. Zintegrowany kabel USB-C 3,93 stopy / 1,2 m jest wystarczająco długi, aby zapewnić użyteczny zasięg i nigdy nie musisz szukać dodatkowego kabla
  • Bezpieczny pod każdym względem: po prostu umieść urządzenie w miejscu ładowania, aby rozpocząć bezpieczne ładowanie. Zawiera kompleksowy zestaw zabezpieczeń, które zapewniają, że nigdy nie będzie za gorąco. Silne połączenie magnetyczne zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym przeciągnięciem lub upuszczeniem
  • Szybkie ładowanie przez USB-C: aby osiągnąć prędkość ładowania 15 W, potrzebujesz adapterów mocy 18 W / 20 W lub wyższych.

Testowane z 9to5Toys

Wszystkie te specyfikacje nasuwają pytanie, czy ładowarka Aukey kompatybilna z MagSafe innej firmy jest warta twojej gotówki. Nie chcę wyprzedzać siebie, ale ostatecznie odpowiedź brzmi tak – tylko z pewnymi zastrzeżeniami. Gdyby była jedna rzecz, o której należy pamiętać, oznaczałoby to, że brakuje niektórych oficjalnych specyfikacji MagSafe. Więc chociaż będziesz mógł skorzystać z podobnego magnetycznego ładowania bezprzewodowego, brakuje niektórych bardziej premium funkcji pierwszej strony. Ale czy to okazuje się przełomem pod koniec dnia? Testujemy to.

Reklama

W podobnym duchu ładowarka Aukey kompatybilna z MagSafe nie jest tak premium, jak oficjalny model Apple. Ale to dość oczywiste, gdy mówimy o akcesoriach innych firm w porównaniu z prawdziwą okazją, szczególnie w kategorii przyjaznej dla budżetu, takiej jak jego konkretna ładowarka. Jest to jednak całkowicie równoważone przez fakt, że zegar ten jest wyświetlany z rozszerzeniem cena poniżej 20 USD.

Oprócz tego, że brakuje pełnej prędkości ładowania iPhone’a 15 W, największym minusem jest to, że magnes nie jest tak silny jak oficjalny model. Nadal jest w stanie pozostać zablokowanym z tyłu telefonu, ale ma trochę więcej możliwości niż w ofercie firmy Apple.

Ostatecznie wszystko to oznacza, że ​​wartość z pewnością istnieje. Ładowarka kompatybilna z Aukey MagSafe może nie mieć pełnej prędkości ładowania 15 W dla urządzeń iPhone 12, ale jest to świetna alternatywa do rozważenia w wielu przypadkach użycia. Niezależnie od tego, czy chcesz zdobyć dodatkową ładowarkę, aby cieszyć się MagSafe w innym pokoju, czy po prostu nie chcesz płacić Podatek od jabłek w pierwszej kolejności, to atrakcyjna opcja.

A co najlepsze, znajdziesz plik stała zniżka w Amazon która przynosi ładowarkę kompatybilną z Aukey MagSafe aż do 16,14 $ podczas obcinania kuponu na stronie.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Zasubskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...

IRS przedłuża swój program podatkowy Free File na kolejne pięć lat

Program IRS Free File będzie dostępny przez kolejne pięć lat. Agencja ogłosiła że przedłuża program do października 2029 r., umożliwiając ludziom bezpłatne składanie...
Advertisment