Ładowarka Apple MagSafe Duo została obniżona do najniższej jak dotąd ceny w Best Buy


Przy 129 USD ładowarka MagSafe Duo firmy Apple jest drogim akcesorium. Ale jeśli chcesz kupić tę ładowarkę w bardziej rozsądnej cenie, Best Buy stracił 29 dolarów z MagSafe Duo dzisiaj, obniżając cenę do 100 USD.

MagSafe duo to ładowarka 2 w 1, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie wybranych iPhone’ów, zegarków Apple, niektórych etui do ładowania bezprzewodowego AirPods i innych urządzeń z certyfikatem Qi. Jeśli planujesz kupić tę ładowarkę, pamiętaj o tym nie zawiera kostki ładującej USB-Cktóre trzeba będzie kupić osobno.


Ładowarka Apple MagSafe Duo

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Ładowarka Apple typu 2 w 1, która zawiera ładowarkę MagSafe po jednej stronie i ładowarkę Apple Watch po drugiej stronie.

Jeśli jesteś właścicielem Apple Watch, który ma model 40 mm lub 44 mm i chcesz kupić nową pętlę do swojego urządzenia do noszenia, masz szczęście. oferuje Skraj czytelnicy mają możliwość zakupu Apple Watch Sport Loop w wybranych kolorach za jedyne 18 USD z kodem VERGEAPL stosowane przy kasie.

Uważamy, że to dobra okazja z kilku powodów, przede wszystkim dlatego, że są to sportowe pętle marki Apple, które zwykle są sprzedawane za 49 USD na bezpośredniej stronie Apple. Ponadto kilka kolorów nie jest dostępnych w witrynie Apple, która jest dostępna w Daily Steals, na przykład Sport Loop o tematyce Pride. Te sportowe pętle są również objęte roczną gwarancją firmy Apple. Warto jednak zauważyć, że istnieje więcej opcji dla modeli Apple Watch o rozmiarze 44 mm niż 40 mm.

Ten kod promocyjny dotyczy tylko jednego paska w Twoim koszyku, więc jeśli kupisz więcej niż jeden, kod dostosuje cenę tylko dla jednej sztuki. Jednak udało nam się uzyskać tę umowę dwukrotnie w dwóch oddzielnych transakcjach.


Opaska sportowa Apple Watch (40 mm i 44 mm)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pętle sportowe, które łączą się z Apple Watch. Czytelnicy Verge mogą otrzymać jedną Sport Loop z Daily Steals za jedyne 18 $ z kodem promocyjnym VERGEAPL stosowane przy kasie.

Best Buy obniżył cenę odnowiona para Samsung Galaxy Buds Live do 80 USD. Jeśli obawiasz się kupowania odnowionych produktów, Woot sprzedaje obecnie zupełnie nową parę Bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung w kształcie fasoli w kolorze czarnym za jedyne 105 USD, do wyczerpania zapasów.


Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....

Dokumenty regulacyjne firmy Acer ujawniają karty graficzne Radeon RX 7900, RX 7800 i RX 7700 bez układów XT

Dokumenty regulacyjne głównego producenta komputerów PC, Acer, wraz z Eurazjatycką Komisją Gospodarczą (EEC), porzucają niektóre z pierwszych odniesień do trzech nadchodzących modeli kart...
Advertisment