Kuo: iPhone 15 Pro Max wciąż boryka się z „wyzwaniami produkcyjnymi” w miarę narastania opóźnień


W piątek informowaliśmy o wysyłce wybranych modeli iPhone’a 15 zaczął się ślizgać aż do listopada po rozpoczęciu przedsprzedaży. Teraz analityk Ming-Chi Kuo to zrobił opublikował raport w pierwszy weekend przedsprzedaży iPhone’a 15, podkreślając, że iPhone 15 Pro Max jak dotąd sprzedaje się szczególnie dobrze.

Według Kuo popyt na iPhone’a 15 Pro Max przewyższa popyt na iPhone’a 14 Pro Max w tym samym okresie ubiegłego roku. W związku z tym czas oczekiwania na iPhone’a 15 Pro Max jest dłuższy niż w przypadku innych modeli, ale nie jest to wyłącznie spowodowane dużym popytem.

„Obecne dostawy iPhone’a 15 Pro Max są mniejsze ze względu na późniejszy harmonogram masowej produkcji, a obecne wyzwania produkcyjne związane z nim są bardziej widoczne niż w przypadku innych modeli” – wyjaśnia Kuo.

Jeśli chodzi o resztę linii iPhone’a 15, Kuo twierdzi, że popyt na iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus jest „mniej więcej porównywalny z zeszłym rokiem”. Tymczasem popyt na iPhone’a 15 Pro jest słabszy niż iPhone’a 14 Pro. Kuo przypisuje to „przesunięciu większej liczby użytkowników premium na iPhone’a 15 Pro Max” w tym roku.

Z szacunków dostaw podanych na stronie internetowej Apple wynika, że ​​iPhone 15 Pro Max w wersji „Natural Titanium” i „White Titanium” to modele, w których występują największe opóźnienia, a szacunkowa wysyłka obejmuje połowę listopada.

Reklama

Pierwsze zamówienia przedpremierowe na iPhone’a 15 wkrótce będą w drodze do odbiorców, a pierwsze dostawy zaplanowano na 22 września. W tym tygodniu spodziewamy się publikacji recenzji objętych embargiem.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wadliwa aktualizacja systemu Windows od CrowdStrike uderza w banki i linie lotnicze na całym świecie

Wadliwa aktualizacja oprogramowania komputerów korporacyjnych firmy cyberbezpieczeństwa CrowdStrike spowodowała wyłączenie milionów komputerów, z których większość znajduje się w środowisku komercyjnym lub korporacyjnym lub...

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....
Advertisment