Kult Baranka nie zostanie usunięty


Nie martw się, Kult Baranka nie jest usuwany. Twórca gry Massive Monster w zeszłym tygodniu żartobliwie wysłał do X informację, że 1 stycznia gra zostanie przełączona do trybu offline, kiedy mają zostać wprowadzone nowe, szalenie niepopularne opłaty instalacyjne Unity. Nawet Sama Unity najwyraźniej była zaniepokojona: Odpowiedziano w serwisie X, że „pracuje nad wyjaśnieniem szczegółów”.

Niedługo potem Massive Monster zapewnił Kult Baranka fanów, że post był żartem — Kult Baranka jest bezpieczny. „To był żart na Twitterze – mam na myśli X – który wywołał w mediach sensację” – powiedział deweloper. „W jednym z artykułów przeczytałem, że grę już usunęliśmy, co jest dla mnie nowością”.

Rzecz w tym, że Massive Monster jest nie żartuję na temat nowych opłat Unity, które podobno ulegną ulepszeniom w ciągu najbliższych kilku dni i ich wpływu na rozwój gier wideo. Studia mają mówił o obciążeniu, jakie będzie to stanowić dla studiów, finansowe i inne. Pierwotnie Unity zamierzało wystawiać deweloperom rachunki za każdą instalację odtwarzacza, gdy studio przekroczyło określoną liczbę przychodów i pobrań. Jednak w niedzielę Unity to ogłosiło weryfikuje tę zmianę i opowiem więcej w nadchodzących dniach. Z poniedziałkowego raportu Bloomberga wynika, że ​​nowy plan może ograniczyć opłaty do 4% przychodów z gier dla klientów, którzy zarabiają ponad 1 milion dolarów.

Unity podobno stwierdziło również, że studia „samodzielnie zgłoszą” te dane. Sposób gromadzenia tych informacji był dla wielu programistów poważnym problemem: Unity nigdy nie było do końca jasne, w jaki sposób te dane będą śledzone, twierdząc jedynie, że będzie korzystać z zastrzeżonych narzędzi. Wywołało to wiele problemów, w tym obawy dotyczące prywatności.

Massive Monster to jedno ze studiów, które obiecało odejść od Unity, jeśli te zmiany nastąpią. Napisano w X — i ponownie we wspomnianym TikToku — że zespół doświadczy opóźnień w swoich projektach, które miały być zbudowane na Unity, ponieważ zespół będzie musiał nauczyć się tworzyć gry na nowym silniku.

Pod koniec TikTok Massive Monster wyjaśnił, że a Kult Baranka aktualizacja jest nadal w przygotowaniu. Rzucił okiem na to, co ma nadejść: mała zielona żaba… hm… wysilająca się na stołkach. Ta ciekawostka została również dołączona do wiadomości dewelopera do Unity: Przestań śmierdzieć.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment