Krytyczna rola: Vox Machina Origins Vol IV #1 trafi na półki w maju 2024 r


Prehistoria Maszyna Vox gang nadal jest pisany, a Jody Houser powraca do bestsellera Początki Vox Machiny seria do tomu IV.

Tym razem do pisarza dołącza nowy artysta Noah Hayes, a także powracająca kolorystka i pisarka Diana Sousa i Ariana Maher – a także, jak zawsze, konsultacje z Mattem Mercerem i resztą ekipy Critical Role.

„Jestem podekscytowany powrotem do Exandrii i kontynuowaniem przygody u boku Vox Machiny” – Houser powiedział firmie Polygon e-mailem. „Stawka nigdy nie była tak wysoka, więc zobaczymy, czy podział drużyny był dobrym pomysłem…”

Co czeka naszych bohaterów? Według oficjalnego podsumowania CriRola tyczna: Vox Machina Origins IV #1:

Vox Machina ma za zadanie zbadać miejsce pobytu Sir Fince’a po jego zniknięciu, a po kilku szturchaniach i szturchaniu wskazówki prowadzą zespół do tajemniczej piwnicy. Jakie mroczne niespodzianki czekają na naszych bohaterów w głębi jego domostwa?

Kluczowa rola: Vox Machina Origins lV będzie miniserialem składającym się z sześciu numerów. Pierwszy numer jest obecnie dostępny w przedsprzedaży i trafi na półki 29 maja — zobacz pełną okładkę poniżej:

Reklama

Zdjęcie: Komiksy Dark HorseSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment