Krążą pogłoski, że iPhone SE 4 będzie miał podobną obudowę jak iPhone 14


iPhone SE 3 miał premierę w marcu ubiegłego roku i nie przyniósł żadnych znaczących zmian poza chipem A15 Bionic. Pogłoski o nowej generacji iPhone’a SE były dość kontrowersyjne, a niektóre doniesienia głosiły, że Apple wstrzymał nawet prace nad nowym telefonem. Ale teraz plotka sugeruje, że iPhone SE 4 będzie miał podobną obudowę jak iPhone 14.

Krążą plotki, że iPhone SE ma wyglądać jak iPhone 14

Powołując się na własne źródła, MacPlotki twierdzi, że iPhone SE czwartej generacji, o nazwie kodowej D59, jest opracowywany z nowym wyglądem, który położy kres iPhone’om wyposażonym w przycisk Home.

Z raportu wynika, że ​​najnowsze specyfikacje dostawców Apple sugerują, że iPhone SE 4 będzie korzystał ze zmodyfikowanej wersji obudowy iPhone’a 14, o wymiarach odpowiadających 6,1-calowemu iPhone’owi 14. Jedną z głównych różnic będzie tylny aparat , który miałby tylko jeden tylny obiektyw zamiast dwóch.

Będzie to wymagało od Apple zbudowania nowego backplate dla urządzenia, ponieważ iPhone 14 ma z tyłu dwa aparaty. MacPlotki uważa, że ​​Apple doda do iPhone’a SE 4 48-megapikselowy obiektyw, podobny do tego, jaki znajduje się w bazowym modelu iPhone’a 15. Choć może się to wydawać mało prawdopodobne, Apple już wcześniej korzystał z głównego aparatu flagowych iPhone’ów w iPhonie SE.

Ze względu na mniej skomplikowany sprzęt iPhone SE 4 ma ważyć 165 gramów, czyli o 6 gramów mniej niż iPhone 14. Kolejnym szczegółem wspomnianym w raporcie jest to, że nowy iPhone SE będzie wyposażony w funkcję Face ID zamiast Touch ID na bocznym przycisku . Podobnie jak iPhone 15, iPhone SE 4 będzie miał port USB-C zamiast złącza Lightning.

Reklama

Krąży także plotka o tym, że Apple przeniesie przycisk akcji z iPhone’a 15 Pro do nowego iPhone’a SE. Witryna wspomina, że ​​cała linia iPhone’a 16 otrzyma przycisk akcji, a nie tylko modele Pro, co pozwoliłoby dopasować nowego iPhone’a SE do iPhone’ów z 2024 roku.

Więcej o nowym SE

W przeszłości sugerowało to wiele źródeł – w tym YouTuber Jon Prosser następny iPhone SE miałby wyglądać jak iPhone XR. Analityk Ross Young powiedział to później Apple nie podjął jeszcze decyzji w sprawie projektu i wyświetlacza na swój nowy telefon klasy podstawowej, o czym poinformował Ming-Chi Kuo Apple opóźniło rozwój iPhone’a SE 4.

Nie jest również jasne, kiedy dokładnie Apple planuje zaprezentować nowego iPhone’a SE. Chociaż niektóre źródła wskazują na premierę w 2024 r., MacPlotki uważa, że ​​iPhone SE 4 zostanie zaprezentowany w 2025 r., po premierze iPhone’a 16.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA świętuje 500 gier i aplikacji dzięki technologiom DLSS i RTX

Firma NVIDIA ogłosiła dziś ważny kamień milowy w postaci udostępnienia 500 gier i aplikacji wykorzystujących technologię NVIDIA RTX, rewolucyjny zestaw technologii graficznych do...

Przewodnik po lokalizacjach Medalionów Towarzystwa w Fortnite Rozdział 5

Medaliony Towarzystwa są nowym elementem Fortnite jak w Rozdziale 5 Sezonu 1. Te przedmioty wzmacniające tarcze są trudne do złapania...

ExpressVPN jest teraz dostępny dla Apple TV

Jednym z głównych zastosowań VPN jest oglądanie treści zablokowanych regionalnie, ale do niedawna nie można było z nich korzystać na Apple TV. ...
Advertisment