Krążą pogłoski, że iPhone 16 Pro będzie korzystał z kolorowego szkła tylnego w kolorze kosmicznej czerni, różu i nie tylko


Plotki o iPhonie 16 Pro wciąż krążą, a najnowsze dotyczą zmiany tylnego szkła. Według Weibo post (przez KrewetkiJabłkoPro), Apple może wprowadzić niestandardowy proces podwójnej wymiany jonów w modelu premium tej jesieni.

Plotka powtarza także plotki o kolorach iPhone’a 16 Pro: kosmiczna czerń, szarość, biel i róż. W połączeniu z dzisiejszą plotką o szkle możemy mieć lepszy pogląd na to, jak będzie wyglądać tylne szkło iPhone’a 16 Pro.

Apple już stosuje w swoich produktach technikę tylnego szkła z nasycanym kolorem iPhone’a 15 linia. Pozwala to na przeglądanie przez warstwę szkła z kolorowym, przypominającym lód efektem.

„Nowa, innowacyjna konstrukcja obejmuje tylną szybę nasyconą kolorem w całym materiale” – mówi Apple o iPhonie 15. „Niestandardowy proces podwójnej wymiany jonowej szkła oraz aluminiowa obudowa klasy lotniczej sprawiają, że iPhone 15 jest niezwykle trwały .”

iPhone 16 Pro będzie oczywiście opierał się na tytanowej ramie, a nie aluminium, jak dzisiaj iPhone 15 Pro.

Reklama

Apple wyjaśnia dalej, w jaki sposób wykorzystuje technologię szkła iPhone’a 15, która według plotek ma teraz pojawić się w iPhonie 16 Pro:

„Bardzo drobne jony metali osadzają kolor w szkle – dzięki unikalnej formule dla każdego koloru. Następnie szkło jest polerowane cząsteczkami nanokrystalicznymi i trawione, aby uzyskać teksturowane matowe wykończenie.

iPhone 15 Pro jest dostępny w kolorze czarnym, białym, niebieskim i naturalnym, a jego tył ma teksturowane, matowe szkło.

Chociaż szklana konstrukcja iPhone’a 15 zapewnia niepowtarzalny wygląd, Apple nadal reklamuje tylne szkło iPhone’a 15 Pro jako najtrwalszy. Z tego powodu będziemy musieli poczekać na więcej informacji na ten temat, zanim przypiszemy mu jakiekolwiek prawdopodobieństwo. Mimo to wydaje się, że Apple może w jeden sposób odróżnić wygląd iPhone’a 16 Pro od wyglądu iPhone’a 15 Pro.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment