Krążą plotki, że pierwszy przeprojektowany zegarek Apple Watch będzie pozbawiony systemu watchOS 11


Mam wrażenie, jakby to było wczoraj, kiedy Apple nadal sprzedawał Apple Watch Series 3 z 2017 roku, mimo że nie otrzymał już ogłoszonej aktualizacji systemu watchOS. Na szczęście Apple nie powtórzyło już tego błędu. Zamiast tego po prostu patrzymy na poprzednika Apple Watch, który potencjalnie nie obsługuje kolejnej ważnej wersji systemu watchOS.

watchOS 11 może upuścić Apple Watch Series 4

To według iPhonesoft.fr, która oczekuje, że system watchOS 11 będzie działać na zegarkach Apple Watch Series 5 i nowszych. Oznaczałoby to, że Apple Watch Series 4 z 2018 roku będzie najlepszy w systemie watchOS 10.

Nieźle, biorąc pod uwagę, że Apple Watch Series 3 osiągnął najwyższą pozycję w systemie watchOS 8.8.1. Powtarzam, problem z Apple Watch Series 3 nie polegał na tym, że Apple dostarczał dla niego aktualizacje oprogramowania przez wiele lat po premierze. To wspaniale! To było właśnie to Apple sprzedawał go dalej … nawet jeśli system watchOS 9 został wydany w wersji beta i potwierdzono, że go nie obsługuje.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Apple nie może powtórzyć tego błędu w tym przypadku, ponieważ sprzęt Series 4 został już dawno wycofany. Apple pozycjonuje teraz Apple Watch SE jako model podstawowy, a firma pracuje już nad drugą generacją tego modelu.

Bez stale włączonego wyświetlacza Apple Watch SE przypomina trochę Apple Watch Series 4. Mają tę samą konstrukcję, ale Apple Watch SE2 ma inny procesor.

Reklama

Ale czekaj, co z serią 5?

To podnosi interesującą kwestię. Apple Watch Series 4 i Series 5 mają w zasadzie ten sam procesor. Czy Apple naprawdę porzuciłby model Apple Watch z aktualizacji oprogramowania, wspierając jednocześnie rok nowszy model z praktycznie tym samym chipem?

Zdrowy rozsądek mówi nie, ale rozsądek Apple mówi zdecydowanie! Po pierwsze, Apple nie postrzega chipów S4 i S5 jako takich samych, mimo że korzystają z tego samego procesora i karty graficznej. Poza tym mówimy o Apple, a nie o wielkim arbitrze sprawiedliwości.

Nie oznacza to, że słyszeliśmy lub widzieliśmy cokolwiek na poparcie tej plotki. Powiemy coś, jeśli coś zobaczymy. W międzyczasie wydaje się rozsądne, że Apple Watch 2018 może nie otrzymać aktualizacji watchOS 2024. A co, jeśli Apple Watch 2019 ma ten sam procesor i obsługuje system watchOS 11?

Jeśli dotarłeś tak daleko, czas na ciekawostkę. Apple Watch 1, 2 i 3 zwieńczone wiechą w wersjach watchOS 4, 6 i 8, odpowiednio. Jeśli ten schemat się utrzyma, Apple Watch 4 osiągnie najwyższą pozycję w systemie watchOS 10… jak głosi plotka. Dowiemy się tego już 10 czerwca na WWDC 2024!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...

Obóz programistyczny Lambda School — obecnie BloomTech — w końcu zostaje ukarany

Dlaczego? Wśród innych oszukańczych praktyk „Bloom Institute of Technology” nie nazywał ich pożyczkami. Reklamowała sposób, w jaki studenci mogą znaleźć dobrze...

Shure osiąga cele w zakresie zrównoważonych opakowań do 2023 r. i jest na dobrej drodze do zapewnienia opakowań nowych produktów w 90% nadających się...

W 2022 r. firma Shure ogłosiła ambitne cele w zakresie zwiększenia liczby opakowań nowych produktów nadających się do recyklingu i/lub odnawialnych. Shure...
Advertisment