Konsorcjum Ultra Ethernet doświadcza wykładniczego wzrostu wsparcia Ethernet dla wysokowydajnej sztucznej inteligencji


Konsorcjum Ultra Ethernet (UEC) z przyjemnością ogłasza dodanie 45 nowych członków do swojej kwitnącej społeczności od listopada 2023 r. Ten niezwykły napływ członków podkreśla pozycję UEC jako jednoczącej siły, skupiającej liderów branży w celu zbudowania kompletnej komunikacji opartej na sieci Ethernet architektura stosu zapewniająca wysoką wydajność sieci. Jako dowód zaangażowania UEC i dynamicznego rozwoju społeczności, członkowie podzielili się swoim podekscytowaniem ostatnimi wydarzeniami. Opinie społeczności, dostępne na naszej stronie z opiniami, odzwierciedlają pozytywny wpływ, jaki UEC wywiera na swoich członków. Te referencje podkreślają ducha współpracy i wspólną wizję przyszłości wysokowydajnych sieci.

W ciągu czterech miesięcy od listopada 2023 r., kiedy UEC zaczęło przyjmować nowych członków, konsorcjum odnotowało imponujący wzrost o 450%. W październiku 2023 r. UEC pochwaliło się wybitnym członkostwem składającym się z 10 członków sterujących, co stanowiło pierwszy krok w kierunku wspierania współpracy w sektorze sieci o wysokiej wydajności. Obecnie społeczność rozkwita dzięki dodaniu 45 nowych firm członkowskich, co odzwierciedla niezwykłą ekspansję, która pokazuje uznanie branży dla zaangażowania UEC. Dzięki łącznie 715 ekspertom branżowym aktywnie zaangażowanym w osiem grup roboczych, UEC znajduje się na czele współpracy branżowej, napędzając postęp w technologiach komunikacyjnych opartych na sieci Ethernet.

J Metz, przewodniczący Komitetu Sterującego UEC, powiedział: „Zawsze uznawano, że UEC zaspokaja potrzeby branży. Istnieje silne pragnienie posiadania otwartej, dostępnej sieci opartej na Ethernecie, zaprojektowanej specjalnie z myślą o obsłudze sztucznej inteligencji i HPC wymagań dotyczących obciążenia pracą. Ten poziom zaangażowania jest zachęcający; pomaga nam osiągnąć cel, jakim jest szeroka interoperacyjność i stabilność.

Prace nad specyfikacjami UEC mają bardzo agresywny harmonogram, a wersja 1.0 ma zostać udostępniona publicznie w trzecim kwartale 2024 r. Szczegóły początkowych celów UEC zostały zawarte w białej księdze Przegląd UEC 1.0. Ostatnie prace nad specyfikacjami UEC zostały opisane w szczegółowym blogu opublikowanym dzisiaj na stronie UEC.

Osobom zainteresowanym zaangażowaniem UEC oferuje różne możliwości poprzez osiem technicznych grup roboczych: warstwa fizyczna, warstwa łącza, warstwa transportowa, warstwa oprogramowania, pamięć masowa, zgodność, zarządzanie oraz grupy robocze ds. wydajności i debugowania. Zainteresowane strony zachęca się do odkrywania możliwości UEC, wspierania współpracy i przyczyniania się do ciągłego sukcesu konsorcjum.

Dzięki wsparciu swoich członków założycieli, w tym AMD, Arista, Broadcom, Cisco, Eviden (firma Atos), HPE, Intel, Meta i Microsoft, UEC w dalszym ciągu przewodzi w opracowywaniu architektury stosu komunikacyjnego opartej na sieci Ethernet dla wysokich -wydajność sieci.

Więcej informacji na temat UEC i jego inicjatyw można znaleźć na stronie Strona internetowa UEK.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment