Konsole Microsoft Xbox Series X / S są ponownie dostępne w Target


Microsoft Xbox Series X i Seria S konsole to jedne z najbardziej poszukiwanych konsol do kupienia w tej chwili. Ci, którzy szukają innego strzału, aby zdobyć dowolną konsolę, mogą ją teraz kupić w Target. Będziesz mieć możliwość zapłacenia za konsolę w całości lub za pośrednictwem Xbox All Access, dzięki czemu możesz otrzymać dowolną konsolę z góry bez żadnych kosztów.

Podobnie jak w przypadku uzupełnień PS5, które poszły wcześnie rano, Target ogranicza zakup konsol nowej generacji tylko do odbioru w sklepie. Nie każdy sklep ma na stanie sprzęt Xbox nowej generacji i te, które mają bardzo ograniczoną podaż.


Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce 4K.

W moim lokalnym miejscu docelowym dostępnych jest mniej niż pięć jednostek.

Po zabezpieczeniu konsoli Xbox nowej generacji sugerowałbym zaopatrzenie się w gry i akcesoria, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać nową konsolę.

Niektóre z najpopularniejszych gier do grania na tych konsolach obejmują tytuły innych firm, takie jak Yakuza: Like a Dragon. Ponadto niektóre popularne tytuły na konsolę Xbox One, takie jak Halo: The Master Chief Collection i Biegi 5 wszystkie otrzymały aktualizacje graficzne, które wykorzystują sprzęt nowej generacji.

Oczywiście, jeśli nie masz pewności, jakie gry kupić, zawsze możesz subskrybować Xbox Game Pass Ultimate, co zapewnia dostęp do wielu tytułów własnych i innych producentów od różnych programistów i wydawców.


Yakuza: Like a Dragon

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Yakuza gra, Jak smok, nadaje serii turowy spin RPG. W ten sposób bardzo różni się od swoich poprzedników, ale jego charakterystyczny humor jest nadal nienaruszony.


Xbox Game Pass Ultimate (trzymiesięczna subskrypcja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy Xbox Game Pass i Xbox Live Gold w jeden pakiet. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają również dostęp do usługi gier w chmurze Microsoft xCloud, która jest kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android.

Niezbędnym dodatkiem, który moim zdaniem warto kupić, jest dodatkowy kontroler Xbox, tym bardziej, jeśli planujesz grać w lokalne gry kooperacyjne z bliskimi, ponieważ konsola jest wyposażona tylko w jeden kontroler.


Nowy kontroler Xbox

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy kontroler Xbox firmy Microsoft ma przycisk udostępniania i port ładowania USB-C, jeśli używasz opcjonalnego akumulatora.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment