Koncepcja: co może być następne dla rodziny HomePod?


Dzięki zaprzestanie oryginalnego HomePod w piątek wszyscy się zastanawiają, co dalej z rodziną HomePod? Apple planuje teraz skupić się na pojedynczym HomePod mini za 99 USD. Uderza w idealne miejsce, będąc niedrogim i rozsądnym rozmiarem dla każdej przestrzeni. Apple może nadal pracować nad większym lub średnim HomePodem, ale myślę, że odpowiedź leży w przenośności i wyświetlaczach.

Oczywistym następnym krokiem dla HomePod jest słuchanie w ruchu. Apple oferuje obecnie Beats Pill + jako głośnik bluetooth. Myślę, że nadszedł czas, aby kanibalizować ten produkt za pomocą przenośnego HomePod, który może konkurować z najnowszymi produktami Sonos.

Szukałem odpowiedniej nazwy dla przenośnego głośnika HomePod. W rzeczywistości HomePod sam w sobie jest rodzajem oksymoronu dla produktu przenośnego. Ale gdyby Apple miał zrobić HomePod, który możesz zabrać ze sobą, musiałby również pracować w domu podłączonym przez piorun lub USB-C.

Przenośny HomePod to doskonałe narzędzie do ćwiczeń. Wylądowaliśmy więc na nazwie „HomePod Sport”. Może mieć różne kolory, nawet takie, które pasują do AirPods Max. Może być wykonany z tej samej miękkiej siatki, z której składa się obecny HomePod mini i HomePod.

Po obu stronach głośnika mogą znajdować się kontrolki pojemnościowe. Jedna strona może służyć do regulacji głośności, a druga do rozmowy z Siri i kontrolowania odtwarzania.

Przenośny HomePod byłby doskonałym uzupełnieniem Fitness + i Apple Watch. Zabierz go do parku, aby ćwiczyć jogę. Zabierz to na wakacje. Poruszaj się po swoim domu. Możesz wziąć udział w zajęciach Fitness + z fajnym głośnym, dźwięcznym głośnikiem, gdziekolwiek chcesz.

Reklama

HomePod Sport może być również idealnym narzędziem na imprezy. Podobnie jak AirPods, Apple może wprowadzić możliwość słuchania z przyjaciółmi. Każdy mógł przynieść swój HomePod Sports na imprezę i połączyć je razem, aby odtwarzać tę samą muzykę zsynchronizowaną. Może stworzyć dźwięk przestrzenny stereo w dowolnym miejscu.

Na drugim końcu spektrum może znajdować się HomePod oparty na wyświetlaczu, który konkuruje z inteligentnymi wyświetlaczami Amazon i Google. Wyobrażam sobie, że iPad jest skutecznie zamontowany na większym HomePod. Ponieważ HomePod już obsługuje tvOS, mogą używać tego samego interfejsu, co Apple TV, zoptymalizowanego pod kątem mniejszego wyświetlacza.

Byłby to niesamowity produkt do kuchni z aplikacjami z przepisami, zdjęciami, kontrolkami HomeKit, funkcją Znajdź moje wsparcie i nie tylko. Chciałbym, żeby miał również wyświetlacz z regulowanym kątem, podobny do najnowszego Amazon Echo.

Rodzina HomePod naprawdę musi zostać wypłukana, podobnie jak obecna rodzina AirPods. Wyobrażam sobie dwa niedrogie modele. W tym przypadku HomePod Sport i HomePod mini. Zarówno małe, łatwe do sparowania, jak i niedrogie. Z najwyższej półki, piękny wyświetlacz Retina, który pomaga uzasadnić wyższą cenę lepszym dźwiękiem.

W dzisiejszych czasach klientom trudniej jest zrozumieć, dlaczego powinni kupować drogie inteligentne głośniki, skoro mogą kupić kilka tanich głośników, które brzmią równie dobrze w połączeniu ze sobą. Dodanie wyświetlacza pomaga klientom zrozumieć, dlaczego płacą wyższą cenę. Wraz z takim produktem, który obsługuje tvOS, staje się również nowym gniazdem dla Apple TV i Apple TV +.

Co myślisz o przyszłości HomePod? Czy masz jakieś inne pomysły, którymi chcesz się podzielić ze społecznością? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Flagowy procesor AMD Ryzen 9 7950X3D kosztuje poniżej 500 dolarów

Ceny flagowego procesora AMD do komputerów stacjonarnych, Ryzen 9 7950X3D, po raz pierwszy spadły poniżej 500 dolarów, a Amazon wycenił go na 492...

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...
Advertisment