Konami pokazuje pierwszy gameplay z remake’u Metal Gear Solid 3 podczas prezentacji Xbox


Konami pokazało pierwsze spojrzenie na silnik swojego remake’u Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży w środę o godz Prezentacja partnerów Xboxdając nam wgląd w to, co Nierealny silnik 5 zrobi, aby unowocześnić oprawę graficzną oryginału z 2004 roku.

Z pewnością wygląda imponująco. Flora i fauna Tselinojarska została przedstawiona z fotorealistyczną szczegółowością; podobnie jak Naked Snake, który jest ukazany jako pokryty błotem, nakrapiany słońcem i ukradkiem przemykający przez wysokie trawy. Konami twierdzi, że w nowym zwiastunie wszystkie środowiska gry są uchwycone w grze oraz w czasie rzeczywistym.

The Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży remake został po raz pierwszy ujawniony w majupod imieniem Metal Gear Solid Δ: Pożeracz Węży. Konami twierdzi, że remake, który ukaże się na PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X, będzie zawierał „oryginalne postacie głosowe, bogatą fabułę i rozbudowane funkcje przetrwania w trudnych warunkach, ewoluujące dzięki niespotykanej grafice i wciągającemu dźwiękowi”.

Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży ukazała się pierwotnie na PlayStation 2 w 2004 roku. Gra stanowi prequel pierwowzoru Metal Gear; Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku i pozwala graczom kontrolować Naked Snake (znanego również jako Big Boss) podczas misji rozgrywającej się głównie w sowieckiej Rosji. Metal Gear Solid 3 wprowadził element kamuflażu do rozgrywki opartej na skradaniu się serii, wraz z mechaniką walki w zwarciu. Wydaje się, że te funkcje gry zostały zachowane (i wyglądają znacznie bardziej realistycznie). Metal Gear Solid Δ.

Kiedy ukazał się po raz pierwszy, był kontynuacją Hideo Kojimy po przełomowym i powodującym podziały Metal Gear Solid 2: Synowie Wolności spotkała się z uznaniem krytyków. Niezapomniana historia gry, dogłębne walki z bossami i dużo memów sekwencja wspinania się po drabinie pomógł zrobić Metal Gear Solid 3 jedna z najbardziej lubianych pozycji w serii.

Metal Gear Solid Δ: Pożeracz Węży nie ma daty premiery. Oryginalny Metal Gear Solid 3w formie wersji „HD Collection”, znajduje się w niedawno wydanej wersji Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 kompilacja na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC (przez Steam) i Xbox Series X.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment