Komiks inspirowany Power Rangers Radiant Black dopiero się zaczyna


Z tylko sześcioma numerami na półkach, inspirowanym tokusatsu przez Image Comics Promienna czerń okazał się ogromnym sukcesem dla wydawcy. Pierwsza książka w historii San Diego Comic-Con Paneliści, pisarz Kyle Higgins dołączyli do artystów Marcelo Costa, Eduardo Ferigato i redaktora Michaela Busuttila, aby spojrzeć wstecz na dotychczasową serię i wytyczyć kurs na przyszłość.

Do tego momentu książka dotyczyła Nathana, nieudanego pisarza, który stał się Radiantem, zyskując kosmiczne supermoce, które później zostały przekazane jego przyjacielowi Marshallowi, gdy Nathan został poważnie ranny. Ale potem okazało się, że na świecie jest więcej Radiantów. Najnowszy numer cofa zegar, by skupić się na Radiant Red, która okazuje się być kobietą imieniem Satomi, która wykorzystuje swoje nowe moce do rabowania banków, próbując uratować swoje małżeństwo przed ruiną finansową.

Według Higginsa kwestia skupiona na niej zawsze znajdowała się na kartach, a zaproszenie jego przyjaciela Cherish Chena do napisania sprawy sprowadzało się do zdrowego rozsądku. „Nie jestem Amerykaninem pochodzenia azjatyckiego, nie dorastałem, przeżywając takie doświadczenia”. Wyjaśnia, że ​​chciał wykorzystać ten numer, aby dać pisarzowi szanse, jakie miał na początku swojej kariery. „Wiele osób pomogło mi, kiedy się zbliżałem, i zawsze moim marzeniem było móc pewnego dnia dać komuś również te możliwości”.

Kiedy Promienny powraca do teraźniejszości z numerem 7, Satomi i Marshall poznają nowe Radiants Yellow i Pink. Po ujawnieniu swoich imion: Wendell i Eva, Higgins i Busuttil drażnili się, co nowy duet wniesie do zespołu Radiant. Unikalna zdolność Evy pozwala jej się teleportować, ale na razie umiejętność Wendella jest utrzymywana w tajemnicy. Higgins powiedział, że to „dziki”, a Busuttil po prostu opisał to jako najbardziej skomplikowaną potęgę całej partii.

Czy moc Wendella może pomóc innym Radiantom połączyć się, tworząc mecha, podstawę gatunku tokusatsu? Higgins nie rezygnował z gry, ale powiedział, żeby szukać wskazówek, takich jak peleryna Marshalla lub opancerzona postać Satomi, w kierunku mocy zespołu. „Grawitacja, wchłanianie materii, teleportacja” – uśmiechnął się. „Wszystkie te rzeczy można zaklasyfikować do kategorii »rzeczy z czarnymi dziurami«”. Bądź na bieżąco, aby zobaczyć, jak to się wyjdzie.

Reklama

Czarne dziury są tak ważne, aby Promienny że zespół ujawnił, że dziesiąte wydanie książki będzie kwestią czarnego światła osadzoną w całości w czarnej dziurze. Przynajmniej taki jest plan Higginsa. Zatrzymał się przed podaniem więcej szczegółów, ale obiecał, że nadchodzące oferty ujawnią więcej. A jeśli to wszystko brzmi ekscytująco, Higgins obiecuje, że to dopiero początek. „Drugi łuk jest jeszcze bardziej dziki, a drugi rok zawstydzi to wszystko”.

Promienna czerń #7 trafi na półki sklepowe 18 sierpnia.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Twitter poszukuje danych wejściowych podczas eksploracji kontroli filtrów i limitów w tweetach

Twitter poszukuje informacji o dwóch nowych potencjalnych funkcjach, które mogłyby dać użytkownikom większą kontrolę nad tonem i jakością odpowiedzi na ich...

Niestandardowe tło iPhone Safari: jak to działa w iOS 15

Jedna z wielkich zmian z iOS 15 to całkowicie przeprojektowane Safari. Całkowicie nowa przeglądarka ma na celu ułatwienie obsługi jedną ręką i...

Castlevania Advance Collection przypomina nam, dlaczego Aria of Sorrow jest świetna

Uwielbiam Castlevania: Symfonia nocy. Definiowała gatunek Metroidvania i żadna inna gra Castlevania nigdy nie przekroczyła jego ogromnego zakresu. A...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!