Komentarze Naughty Dog po braku trybu wieloosobowego Last of Us w PlayStation Showcase


Fani Ostatni z nas odszedł od Środowa prezentacja PlayStation z pustymi rękami po oczekiwaniu, że coś usłyszy wieloosobowa wersja franczyzyktóry był dyskutowane od 2018 r i był ma się ukazać jeszcze w tym roku. W piątek Naughty Dog mniej więcej powiedział, że pomysł, który wciąż jest w fazie rozwoju, potrzebuje więcej czasu i nie ma na myśli okna wydania.

W oświadczeniu wysłanym do Świergot, studio nie powiedziało, że gra wieloosobowa The Last of Us została opóźniona na czas nieokreślony, ale nie powiedziała też, kiedy i czy ten pomysł może faktycznie pojawić się na PlayStation. „W miarę postępu prac zdaliśmy sobie sprawę, że najlepszym rozwiązaniem dla gry jest dać jej więcej czasu” – powiedziało studio.

Według relacji z Bloombergaktóre trafiło wraz z oświadczeniem Naughty Dog (i wydaje się, że spowodowało jego publikację), zespół pracujący nad spinoffem dla wielu graczy The Last of Us został „zredukowany po niedawnej ocenie”, a „wielu jego programistów zostało przeniesionych do innych projektowanie.”

Naughty Dog powiedział, że rozwój tej ucieczki dla wielu graczy Ostatni z nas część 2, która została uruchomiona w 2020 roku, będzie kontynuowana. Pracuje także nad „innymi grami w fazie rozwoju, w tym nad nowym doświadczeniem dla jednego gracza”. To intrygujące, ponieważ w styczniu współprezes studia Neil Druckmann powiedział, że tak skończył z franczyzą Uncharted (pomimo tam zapowiedzi kontynuacji) i przechodziliśmy do nowych rzeczy.

Fani myśleli, że dowiedzą się czegoś o samodzielnej, wieloosobowej adaptacji The Last of Us na środowym PlayStation Showcase, głównie dlatego, że mówiono o tym od tak dawna i, oczywiście, seria właśnie zyskała ogromną popularność dzięki adaptacja telewizyjna na HBOktórego premiera odbyła się w styczniu, a zakończyła się w marcu.

Oryginalny Ostatni z nas zawierał komponent online dla wielu graczy o nazwie Factions, który zawierał różne tryby dla maksymalnie ośmiu graczy na przerobionych częściach map kampanii w grze.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...

Firma partnerska SK hynix, Mimir IP, pozywa firmę Micron

Mimir IP, południowokoreańska firma zarządzająca patentami, kupiła w maju od SK hynix około 1500 patentów związanych z chipami. Złożyli teraz pozew przeciwko...

Rząd Stanów Zjednoczonych pozywa firmę Adobe za podejrzane praktyki biznesowe: ukryte opłaty i subskrypcje, których anulowanie jest zbyt trudne

Federalna Komisja Handlu Stanów Zjednoczonych (FTC) podjęła kroki prawne przeciwko gigantowi oprogramowania Adobe i dwóm jego członkom kadry kierowniczej za rzekome oszukiwanie konsumentów...
Advertisment