Komentarz: Czas, aby Apple stworzyło własne akcesoria do AirPods


AirPods zostały wprowadzone prawie 5 lat temu i od tego czasu stały się podstawą rodziny produktów Apple. Są niezbędnym narzędziem, które sprawia, że ​​ekosystem Apple jest nieskończenie lepszy. Ale po drodze stały się mniej akcesorium, a bardziej flagowym produktem, co widać w najlepszych AirPods Max za 549 USD. To nie jest akcesorium. To komputer dla twojej głowy, który tak się składa, że ​​rozmawia z innymi urządzeniami.

Apple tworzy świetne akcesoria, nawet do innych akcesoriów. Dlaczego Apple nie tworzy własnych akcesoriów do słuchawek AirPods?

Praktycznie każdy producent akcesoriów na naszej planecie zaatakował osłony słuchawek AirPods. Nie powinno to być zaskoczeniem, ponieważ każdy produkt Apple ma wokół siebie duży ekosystem akcesoriów.

Firma Apple zaczęła czerpać zyski z tego dzięki skarpetom do iPoda w 2004 roku i od tego czasu stworzyła szereg akcesoriów do każdego z podstawowych produktów mobilnych. AirPods Max to pierwsze słuchawki AirPods, które są faktycznie oferowane w wielu kolorach i jako pierwsze mają wymienne nauszniki w różnych kolorach, które można kupić, mieszać i dopasowywać.

Silikonowe nakładki na AirPods Pro w 9 kolorach

Apple produkuje etui na iPhone’a, etui na iPady i paski do zegarków Apple Watch, które pasują do siebie sezonowo od czasu wprowadzenia Apple Watch w 2014 roku. AirPods są teraz istotnym elementem tej historii. Nadszedł czas, aby stworzyli własne silikonowe etui do słuchawek AirPods, które będą pasować do ich innych produktów sezonowo.

Silikonowe nakładki na słuchawki AirPods (3.generacji) w 9 kolorach

Teraz jest dla nich idealny czas, aby w to wskoczyć. Nowe AirPods są w drodze i jest wysoce prawdopodobne, że zostaną ujawnione jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

Znam wiele osób, które nie tylko zbierałyby je jak szalone, ale regularnie dopasowywałyby wszystkie swoje urządzenia. Paski Apple Watch są bardzo kolekcjonerskie, podobnie jak inne akcesoria do produktów Apple. Te nie byłyby inne.

Apple może je sprzedać za 19,99 USD lub 29,99 USD i zrobić zabójstwo z dodatkowym dochodem z zakupu AirPods. Każdy uwielbia dostosowywać swojego iPhone’a i inne urządzenia, tak samo było w przypadku AirPods. W całej sieci można znaleźć dziwne, zwariowane i zachwycające okładki AirPods.

Mogliby użyć tego samego rodzaju opakowań bąbelkowych, które Apple używał w przeszłości do produktów silikonowych. Są w małej obudowie z tworzywa sztucznego z recyklingu, z tylną częścią z szybkiego odklejania papieru. Chciałbym również zobaczyć, jak Apple odkrywa skórzane etui, które pasują do odpowiednich akcesoriów do iPhone’a i Apple Watch. Zbadałem, jak mogą wyglądać skórzane etui AirPods w zeszłym roku dla AirPods obecnej generacji.

Czy używasz pokrowca ze słuchawkami AirPods lub AirPods Pro? Czy kupiłbyś oficjalne pokrowce AirPods, gdyby Apple je zrobił? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment