Kolejne rozszerzenie DLC do Borderlands 3 to totalny fustercluckSkrzynia biegów drażniła się następna Borderlands 3 DLC z Wojna psychiczna, a teraz oficjalnie to ogłosił. Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck zadebiutuje 10 września i zawiera darmowy wzrost limitu poziomów dla wszystkich graczy.

W DLC Patricia Tannis testuje teorię, według której Psychos oszaleli dzięki znajomości mitycznego „Vaulthalla”, a klucz tkwi w umyśle Kriega. Wysyła więc Łowców Krypty, aby zbadali sprawę. Zwiastun premierowy pokazuje wnętrze psychiki Kriega, z całym chaosem, jakiego można się spodziewać po takim założeniu. Ogłoszenie obiecuje, że zbadanie umysłu Kriega ostatecznie doprowadzi do skarbów Vaulthalla, więc z pewnością możesz spodziewać się, że wrócisz do domu z jakimś łupem.

Zwiastun zawiera również nieoczekiwany występ Mayi, którego zapowiedź jest wynikiem patrzenia na świat oczami Kriega i postrzegania postaci takich jak Maya. Będziesz mógł zdobyć łupy, takie jak głowy i skórki Vault Hunter, i oczywiście nowe pistolety, z których wszystkie można wykorzystać poza mózgiem Kriega.

W tym samym dniu, w którym pojawi się DLC, wszyscy gracze uzyskają dostęp do ostatecznego planowanego zwiększenia limitu poziomów. Ten podniesie poziom do 65. Wcześniejsze zwiększenie limitu dało dostęp do dwóch umiejętności zwieńczenia, a ta pozwoli ci dalej rozwinąć Vault Hunter w maszynę do niszczenia. Mini-wydarzenia poprzedzające premierę dadzą wam łatwiejsze modyfikatory chaosu i mnóstwo dodatkowej gotówki.

To czwarte DLC będzie ostatnim dodatkiem objętym przepustką sezonową Borderlands 3. Poprzednie rozszerzenia obejmowały inspirowany filmem napad Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, Lovecraftian Guns, Love and Tentacles oraz western Bounty of Blood.

Reklama

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!