Kolejne limitowane zestawy Lego mogą obejmować Elficki Zamek i tę restaurację Sushi


W środę Lego sprzedał 30 000 egzemplarzy zamku Lego zaprojektowanego przez fana – Mountain Fortress – zarabiając za swoją pracę pół miliona dolarów. Przez pewien czas strona internetowa firmy uginała się pod obciążeniem i Mój Skraj opowieść o tych zestawach zaprojektowanych przez fanów też był dość popularny.

Podejrzewam więc, że możesz być także zainteresowany przyszły fala limitowanych edycji zaprojektowanych przez fanów zestawów Lego — i szansa na samodzielne głosowanie na nie!

Dziś mija tydzień do zakończenia głosowania Program dla projektantów Lego BrickLink, seria 4gdzie wiele niesamowitych pomysłów walczy obecnie o szansę stać się rzeczywistym produktem pakowanym, sprzedawanym i wysyłanym przez Grupę Lego.

I chociaż Lego będzie miało ostatnie słowo, chce wiedzieć, które zestawy wolisz. Oto te, które najbardziej wpadły mi w oko:

Tak jak poprzednio, Lego wyprodukuje do 30 000 egzemplarzy każdego zestawu, który trafi do selekcji, a projektanci otrzymają 5 procent ceny sprzedaży w postaci tantiem.

Zwycięskie zestawy z Serii 4 zostaną ogłoszone 18 marca. 1 czerwca Lego postawi te zestawy z serii 2 w przedsprzedaży oraz Zestawy z serii 3 trafi do przedsprzedaży w październiku.

Reklama

Obrazy za pośrednictwem programu Lego Bricklink DesignerSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment