Kolejna usługa przesyłania strumieniowego wkrótce rozwiąże problem udostępniania haseł


HBO wkrótce dołączy do Netflix i Disney+ w walce z udostępnianiem haseł. Według nowego raportu z BloombergaMax planuje rozpocząć wdrażanie nowych funkcji zapobiegających udostępnianiu haseł jeszcze w tym roku, ponieważ wygląda na to, że jego działalność w zakresie transmisji strumieniowej będzie opłacalna.

Z raportu wynika, że ​​Warner Bros. Discovery planuje w pełni rozpocząć walkę z udostępnianiem haseł w 2025 r. Zmiany obejmą Max, usługę przesyłania strumieniowego, która w zeszłym roku połączyła HBO Max i Discovery+ w jedną usługę.

W ciągu najbliższych 18 miesięcy Max rozszerzy swoją działalność na nowe rynki, w tym Francję, Amerykę Łacińską i Australię. Zajmie również stronę z Netflix, eliminując udostępnianie haseł. Inicjatywa ta rozpocznie się jeszcze w tym roku i będzie realizowana przez cały rok 2025.

Później następuje atak Maxa na udostępnianie haseł Wdrożono Netflixa swoje własne środki w zeszłym roku, oraz W ślad za nimi poszły Disney+ i Hulu pasowały na początku tego roku. Implementacja Netfliksa uniemożliwia użytkownikom przed udostępnianiem haseł osobom spoza gospodarstwa domowego poprzez wymaganie, aby urządzenie zalogowane do konta Netflix logowało się do domowej sieci Wi-Fi tego konta co najmniej raz na 31 dni.

Pełny raport, który oferuje interesujące i dogłębne spojrzenie na bieżące sprawy Warner Bros. Discovery, znajduje się pod adresem: dostępny w Bloomberg.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymuje oficjalne wymagania sprzętowe na PC

Nixxes Software opublikowało oficjalne wymagania systemowe gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, której oficjalna premiera odbędzie się 16 maja. Ponadto gra będzie...

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...
Advertisment