Kolejna usługa przesyłania strumieniowego podnosi ceny ze skutkiem natychmiastowym


Zatrzymaj mnie, jeśli słyszałeś to już wcześniej: usługa przesyłania strumieniowego staje się coraz droższa. Tym razem Max (streamer znany wcześniej jako HBO Max) podwyższa ceny swoich planów bez reklam. Standardowy poziom bez reklam wzrośnie z 15,99 USD do 16,99 USD miesięcznie, natomiast abonament 4K bez reklam wzrośnie z 19,99 USD do 20,99 USD miesięcznie.

Jak Krawędź raportów te podwyżki cen zaczną obowiązywać dla nowych abonentów od dzisiaj. Obecni abonenci zobaczą podwyżkę cen przy kolejnym odnowieniu subskrypcji, 4 lipca lub później.

Podwyżka cen wpływa także na plany roczne Maksa. Standardowy plan bez reklam wzrośnie ze 149,99 USD rocznie do 169,99 USD, podczas gdy poziom 4K wzrośnie ze 199,99 USD do 209,99 USD.

Plan Max z reklamami pozostanie niezmieniony i będzie wynosić 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie.

Max to dopiero najnowszy serwis streamingowy, który ogłasza podwyżki cen. Apple na przykład zwiększyło cena Apple TV+ w październiku ubiegłego rokuJak zrobił Netflix. Warto zauważyć, że także Netflix przerwane jego najtańszy plan bez reklam również w styczniu. Disney+ też dostał w zeszłym roku droższei również wkrótce zacznij blokować udostępnianie hasła. Przewidziana jest także podwyżka cen Peacocka Wejdzie w życie w następnym miesiącu.

Reklama

Tak więc, chociaż wzrost o 1 dolara w przypadku usługi Max jest stosunkowo niewielki w porównaniu z innymi usługami, niewielkie podwyżki cen zwiększają ogólne obciążenie i zmęczenie konsumentów transmisją strumieniową.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment