Kolejna limitowana edycja Pocket firmy Analogue trafi do sprzedaży w piątek


Cyrk z limitowanej edycji Analogue powraca do miasta. Jeśli wytrwałeś – nie świecić w ciemności Lub przeświecający modele dla Ciebie — może to być Twój moment, aby sięgnąć po Analogue Pocket w jednym z ośmiu nowych, powracających kolorów. Możesz kupić model w kolorze niebieskim, zielonym, indygo, spice orange, różowym, czerwonym lub srebrnym za zwykłą cenę wywoławczą 249,99 USD w ten piątek, 17 listopada o 11:00 ET w sklepie Serwis analogowya zamówienia zostaną wysłane w następnym tygodniu.

Jeśli ostatnia kropla jest jakąś wskazówką, firma Analogue może w końcu uporać się z długotrwałymi problemami z dostępnością, a wiele osób zgłasza płynną realizację transakcji i poczucie ulgi, że jednostki nie zostały wyprzedane od razu. Jednak nadal zalecamy szybkie przejście do strony produktu; jak ostatnim razem, będą one dostępne w „bardzo ograniczonych ilościach” i „nigdy więcej nie będą sprzedawane” – twierdzi Chris Taber z Analogue.

Jeśli jesteś nowy w Kieszeńhandheld Analogue to butikowa konsola-klon, zdolna do grania na przenośnych wózkach Game Boy, Game Boy Color i Game Boy Advance (i innych, z adapterem) na wyraźnym, podświetlanym ekranie o wysokiej rozdzielczości, ze szczególnym naciskiem na dokładność techniczną.

Możesz także użyć „rdzeń” OpenFPGA do emulacji sprzętu, od mało znanych gier arkadowych po znane klasyki, takie jak Sega Genesis. Dzięki obsłudze kontrolerów Bluetooth i wyjściu telewizyjnemu za pośrednictwem analogowej stacji dokującej za 99 USD Pocket — w nowych kolorach lub bez — jest niesamowity sposób na cieszenie się klasycznymi grami.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...

Najlepsza podklasa Barda, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Bard to rzucający oparty na wynikach,...

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...
Advertisment