Knives Out 3 ukaże się w 2025 roku, ale sprawę możemy rozwiązać już teraz


Rian Johnson, ten przebiegły diabeł, znów to zrobił: odszedł i stworzył kolejną tajemnicę w serialu, który rozpoczął się w 2019 r. Wyjęte noże i kontynuowany w 2022 r. z Szklana cebula. Reżyser obiecał, że zniewieściały detektyw Daniela Craiga, Benoit Blanc, powróci w nowym kryminale w przyszłym roku i że będzie on nosił tytuł Obudź się truposzu: tajemnica na noże. Ale wiesz co? Proszę się nie przejmować, monsieur Blanc. Możemy rozwiązać ten problem już teraz. Mamy wszystkie wskazówki.

Weź pod uwagę: zwiastun zapowiadający, który nie zawiera materiału filmowego, ale przedstawia poprzednie karty tytułowe w okresie poprzedzającym ujawnienie tytułu nowego filmu. Prowadzi nas tam ten mały drobiazg, szkło powiększające z ostrzem noża zamiast rękojeści.

Reklama

Obraz: Netflix

A może jest to… broń morderstwo?! Czy zabójca wejdzie? Obudź się martwy człowieku (Nie wątpię, Arnold Schwarzenegger) użyć tego do usmażenia swojej ofiary (Richard Kind, bardzo przygnębiający) w wymyślnej śmiertelnej pułapce, jak okrutne dziecko przypalające mrówkę? To bardziej prawdopodobne niż myślisz! Zwracam uwagę na eksponat B, post Johnsona X na temat nowego filmu:

To czyni moją przerażającą tezę wiarygodną. Tutaj Johnson sygnalizuje zwrot tonalny Obudź się martwy człowiekua gotycki krój pisma na karcie tytułowej sugeruje, że będzie to a straszny sworzeń. Straszliwą, wywołującą koszmary śmierć Richarda Kinda poprzedzi czerwony śledź, sfingowana śmierć Schwarzeneggera z rąk Gisele Bündchen, w jej pierwszej roli w filmie fabularnym od czasu Diabeł ubiera się u Prady. Ona jednak będzie wierzyć, że przypadkowo zamordowała Arnolda, a film będzie nawiedzany przez różne duchy (w tej roli Megan Thee OgierTig Notaro i, co kontrowersyjne, odtworzenie Eminema przez sztuczną inteligencję, co jest mylące, ponieważ mogli po prostu zapytać).

A Benoit Blanc oczywiście spędzi cały film zastanawiając się nad tablicą Ouija i pisząc oryginalny musical. Uznamy, że jest to niezbędne do rozwiązania sprawy, ale tak naprawdę znał już odpowiedź. To się nazywa historia o kudłatym psie. Dobrze rozegrane, Rian.

Ale jeśli nadal chcesz nakręcić ten film, myślę, że go zobaczę. Obudź się truposzu: tajemnica na noże nie ma jeszcze daty premiery, ale zwiastun mówi, że pojawi się na platformie Netflix w 2025 roku.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment