Kim jest Cissnei w Final Fantasy 7 Rebirth?


Final Fantasy 7: Odrodzenie jest pięknym ale nadęty hołd dla oryginalnej grya część tego nadmiaru obejmuje dużą obsadę postaci czerpiących z szerszego świata Multimedia dotyczące Final Fantasy 7. W tym momencie zaczyna to przypominać trochę Marvel Cinematic Universe, ponieważ Odrodzenie dodaje kilka postaci, które nigdy nie pojawiły się w oryginale, ale pojawiły się w niektórych spin-offach. Jeśli właśnie grałeś w oryginał Ostateczna fantazja 7 Lub Remake Final Fantasy 7Następnie Odrodzenie momentami może być mylące, ponieważ niektóre postacie z innych gier pojawiają się niespodziewanie.

Chociaż nie musisz wiedzieć, kim są te postacie, aby cieszyć się tą historią, dobrze jest zrozumieć dodatkowy kontekst ich historii i większej roli w świecie. Jedną z takich postaci jest Cissnei, który pojawił się w Rdzeń Kryzysowy: Final Fantasy 7 i jego remake, Crisis Core: Spotkanie w Final Fantasy 7wraz z tytułem przeznaczonym wyłącznie na urządzenia mobilne w Japonii Przed kryzysem: Final Fantasy 7.

W Odrodzenie, jest lokalną przywódczynią w regionie Gongaga, która wita Cloud i resztę Avalanche w mieście. Chociaż nie odgrywa ona największej roli, jej wygląd jest znaczący, biorąc pod uwagę, że odgrywa kluczową rolę w poprzedzających wydarzeniach Ostateczna fantazja 7. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Cissnei Final Fantasy 7: Odrodzenie.

[Ed’s note: This post contains spoilers for chapter 9 of Final Fantasy 7 Rebirth and the ending of Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion.]

Reklama

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Square Enix

Zanim zaczniemy, warto zauważyć, że Cissnei nie pojawia się w oryginale Ostateczna fantazja 7. Twórcy pierwotnie przedstawili ją w osobnej kompilacji Final Fantasy 7. Jej wprowadzenie w Odrodzenie po raz pierwszy pojawia się w „głównej” historii Final Fantasy 7. (Używam cudzysłowu, ponieważ mamy teraz dwie główne historie, pomiędzy współczesnymi remake’ami a oryginalną grą.)

Odrodzenie przedstawia Cissnei jako kapitana koalicji w regionie Gongaga. Kiedy spotyka Clouda, grozi mu i bierze go za kogoś innego, przesłuchując grupę. Pomimo początkowych napięć wkrótce wita Avalanche w mieście i swoim własnym domu. Gra nie podaje żadnych informacji na temat jej pochodzenia, ale wydaje się być bardzo związana z regionem i zabiera Clouda i przyjaciół pod pomnik upamiętniający ofiary śmiertelne w wyniku eksplozji reaktora Shinra. W końcu Cissnei pomaga grupie, zapewniając im miejsce na nocleg, a później zapewniając Tifie, Aerith i Yuffie chwytniki, aby mogli wyruszyć i uratować Clouda, Barreta, Reda XIII i Cait Sith przed Scarlet po ataku Shinry.

W Źródło kryzysuShinra zatrudniła Cissnei jako Turka i pracowała z wieloma tymi samymi twarzami, które widzimy dzisiaj w grze, takimi jak Rude, Tseng i Reno. W tym czasie Cissnei nawiązał bliskie stosunki z Zackiem Fairem, pierwszorzędnym członkiem SOLDIER i przyjacielem Cloud Strife. Aby uniknąć niepotrzebnych spoilerów i po prostu przekazać najważniejsze informacje na temat Cissnei, nie będę zagłębiać się we wszystkie sprawy związane z Zack Fair. Jeśli jednak chcesz poznać wszystkie szczegóły na jego temat, mamy osobny wyjaśniacz.

Podobnie jak inni Turcy, firma często zlecała Cissneiowi wykonywanie brudnej roboty dla przełożonych. W pewnym momencie otrzymuje zadanie wyśledzenia „zbiegłej próbki”. Jak się okazuje, uciekinierami, o których mowa, byli Zack i Cloud po tym, jak oboje uciekli z laboratorium Shinra, w którym eksperymentował na nich profesor Hojo. Cloud pozostał w stanie wegetatywnym z powodu zatrucia mako, ale Zack obudził się i uciekł z Cloudem na plecach.

Obraz Cissnei w Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion.  Patrzy w dół z zamkniętymi oczami.

Obraz: Square Enix

Pewnego dnia Cissnei znajduje Zacka na plaży i pyta, czy to on jest zbiegiem, którego szuka. Mówi jej, że tak, ale błaga ją, żeby pozwoliła im odejść, a ona to robi. Jednak w dalszej części historii spotyka Zacka Ponownie w swoim rodzinnym mieście Gongaga. W trakcie niezręcznej, krętej rozmowy Cissnei pozwala Zackowi ponownie uciec i mówi mu, że może mieć oko na jego zmartwionych rodziców. Następnie Zack ucieka ponownie i to jest ostatni raz, kiedy ją widzi.

Źródło kryzysu nie mówi nam końca swojej historii, ale teraz możemy wypełnić niektóre luki. Prawdopodobnie jej pojawienie się w Gongadze oznacza, że ​​opuściła Turków i nadal opiekowała się rodziną Zacka. Kiedy Cissnei widzi Clouda, mówi: „Ty…”, ale potem mówi mu, że pomyliła go z kimś innym. Możliwe, że w tym momencie pomyliła Clouda z Zackiem i przypomniała sobie swoją wcześniejszą historię z nim. To krótki moment, który łatwo byłoby przeoczyć, ale jest ważny, biorąc pod uwagę, że reprezentuje ona kolejny punkt skrzyżowania, w którym zaczynamy dostrzegać nakładanie się życia Zacka i Cloud.

Cissnei nigdy formalnie nie spotkał Cloud. Kiedy hipotetycznie mogła go spotkać, Cloud była w jakiejś śpiączce wywołanej mako i rozmawiała tylko z Zackiem. Jednak jej działania mające na celu oszczędzenie Zacka, a w rezultacie Cloud, ostatecznie miały moc zmiany jego losu przez resztę serii. Gdyby nie Cissnei, Zack i Cloud zostaliby schwytani przez Shinrę podczas wydarzeń w Źródło kryzysu i Cloud mogły nie przetrwać. Jej decyzja, aby odwrócić wzrok i przeciwstawić się jej rozkazom jako Turek, ostatecznie zmieniła bieg życia Clouda w sposób, który pozwolił mu uniknąć szponów Shinry i ostatecznie sprowadzić go do bezpiecznego Avalanche w Midgar. Zatem bez Cissnei nie byłoby Chmury, w której moglibyśmy grać tak jak dzisiaj.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment