Killer Instinct migruje do nowoczesnej infrastruktury serwerowejDrodzy łamacze kombinacji — tej zimy będzie 10. rok istnienia Killer Instinct na Xbox Live. Przez cały ten czas platformy i usługi Xbox stale ewoluowały. Byliśmy w stanie utrzymać działanie KI i dostosować się do wielu z tych zmian za kulisami. Jednak w ciągu ostatnich pięciu lat radzenie sobie z problemami, które pojawiły się w związku z poleganiem przez KI na starszych usługach, stało się trudniejsze. Pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą rozwiązać te problemy. Dziękujemy za cierpliwość i niesamowitych fanów w obliczu wszelkich wybojów na drodze.

Rozpoczęliśmy migrację starszych usług KI do usług PlayFab, proces ten potrwa kilka miesięcy. Jest to aktualizacja jakości życia (QOL) i nie zawiera żadnych nowych treści ani zmian w dostrajaniu: gwarantuje, że gra, którą znasz i kochasz, nadal zapewnia najlepsze możliwe wrażenia gracza. Dzisiaj rozpoczęliśmy pierwszą kompilację migracji na konsole Xbox, komputery PC z systemem Windows i Steam.

Oto, czego możesz się spodziewać po pierwszym uruchomieniu zaktualizowanego KI:

  • Twoja wersja gry zostanie zaktualizowana do 3.9.30917.1.290283.
  • Możesz spodziewać się dłuższego niż zwykle czasu ładowania (zwykle 40-60 sekund, ale potencjalnie kilka minut, w zależności od szybkości połączenia).
  • Może zostać wyświetlone ostrzeżenie „Przekroczono limit czasu odświeżania DLC”. Zachęcamy do wybrania opcji „Czekaj”, ponieważ spowoduje to kontynuację synchronizacji.

Po zakończeniu nie powinno być żadnych zmian. Cała kupiona lub odblokowana zawartość będzie dostępna, a wszystkie postępy będą takie same. Otóż ​​to!

Tylko na konsolach Xbox wprowadzono jedną ważną zmianę: kupowanie KI Gold jest tymczasowo wyłączone w sklepie Xbox. Nie ma to wpływu na możliwość wykorzystania KI Gold. Dopóki nie zostanie zakończona większa zmiana zaplecza, KI Gold można kupić pod adresem www.xbox.com/ na stronie sklepu Killer Instinct, w sekcji Dodatki.

Dodatkowe poprawki:

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego obaj gracze tracili punkty po opuszczeniu trybu rankingowego na platformie Steam.
  • Naprawiono problem, w wyniku którego postacie wydawały się zablokowane u niektórych użytkowników PC Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate grających w Edycję Definitive Edition na PC. Wszystkie postacie powinny być teraz odblokowane.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące rozwiązywania problemów, odwiedź nasz dedykowany wątek na forach Tutaj.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Płyta główna MSI Demos Project Zero z odwróconym okablowaniem

MSI na swoim stoisku Computex 2023 zademonstrowało swoją koncepcję płyty głównej z odwróconym okablowaniem, nazwaną „Project Zero”. Pomysł polega na tym, że...

COLORFUL wprowadza na rynek laptop do gier EVOL X15 AT

Colorful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, wszechstronnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnych pamięci masowych, ogłasza globalną premierę...

MSI prezentuje flagowy dysk SSD Spatium M570 PRO z rozwiązaniami chłodzącymi FROZR i FROZR+

Powtarzającym się trendem w Computex było wprowadzanie na rynek flagowych dysków SSD NVMe 5. generacji i rozwiązań chłodzących wymaganych do osiągnięcia ich potencjału,...
Advertisment