Kiedy wyjdzie iOS 17.4?


Testowanie najnowszej wersji oprogramowania Apple dla iPhone’a zbliża się do końca i wprowadza wiele zmian. Ile jeszcze czasu, zanim będzie dostępny dla wszystkich? Oto odpowiedź na pytanie „kiedy pojawi się iOS 17.4?”

W okresie beta systemu iOS 17.4 Apple wprowadzało nowe funkcje i zmiany. Początkowo wersja beta pojawiła się wraz z przygotowaniem sklep z aplikacjami innej firmy wsparcie w UE, nowe emotikonypoprawa dla Ochrona skradzionego urządzeniatranskrypcje w Apple Podcasts i nie tylko.

Następnie Apple ujawniło Bezpieczeństwo kwantowe iMessageA Zestaw wskaźników CarPlay aktualizacja, iPhone zmiana menu stanu bateriinowy ekran „witaj” i inne funkcje są także dostępne w iOS 17.4.

Kiedy wyjdzie iOS 17.4?

TL;DR – iOS 17.4 będzie dostępny dla wszystkich użytkowników lub wcześniej niż 6 marca 2024 r

  • Publikacja na początku marca wynika z terminu wyznaczonego na 6 marca w ramach unijnej ustawy o rynkach cyfrowych
  • Ponieważ Apple jest obecnie na czwarta wersja beta 17.4może dostarczyć wersję Release Candidate w tygodniu rozpoczynającym się 26 lutego, a oficjalna premiera w tygodniu rozpoczynającym się 4 marca (pomiędzy 4-6 marca)
Kiedy wyjdzie iOS 17.4 1
Nowy ekran „cześć” w iOS 17.4 autorstwa Jeffa Benjamina

Poprzednie wydania iOS .4:

Reklama

Chociaż ten rok jest inny ze względu na mandat UE DMA, oto ostatnie cztery lata wystrzeleń .4 w celach informacyjnych:

Zainstaluj wersję beta 17.4

Jeśli nie chcesz czekać na najnowszą wersję iPhone’a funkcji, możesz bezpłatnie zainstalować publiczną lub deweloperską wersję beta. Dowiedz się więcej z naszego kompletnego przewodnika:

Przeczytaj więcej tutoriali 9to5Mac:

Najlepsze zdjęcie autorstwa 9to5Mac

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Uzyskaj ograniczoną czasowo zniżkę na ten wielourządzeniowy power bank za 199,99 USD

Grafenowy power bank Flash Pro Plus potrafi po trochu wszystkiego. Ma akumulator o pojemności 25 000 mAh, porty USB-C i USB-A, bezprzewodowe...

Próbkowanie Kioxia Najnowsza generacja UFS Ver. Wbudowane urządzenia pamięci Flash 4.0

Kioxia Corporation, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięciowych, ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła próbkowanie najnowszej generacji pamięci Universal Flash Storage (UFS) wer. Urządzenia...

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...
Advertisment