Kiedy wyjdzie iOS 17.4?


Dlaczego powyższy obraz jest rozmazany? Odzyskaj jasność z CleanMyPhone firmy MacPaw — nowa aplikacja czyszcząca oparta na sztucznej inteligencji, która szybko identyfikuje i usuwa z urządzenia rozmazane obrazy, zrzuty ekranu i inne bałagany. Pobierz go teraz z bezpłatnym okresem próbnym.


Najnowsza wersja oprogramowania Apple dla iPhone’a jest już prawie gotowa. Ile jeszcze czasu, zanim będzie dostępny dla wszystkich? Oto odpowiedź na pytanie „kiedy pojawi się iOS 17.4?”

W okresie beta systemu iOS 17.4 Apple wprowadzało nowe funkcje i zmiany. Początkowo wersja beta pojawiła się wraz z przygotowaniem sklep z aplikacjami innej firmy wsparcie w UE, nowe emotikonypoprawa dla Ochrona skradzionego urządzeniatranskrypcje w Apple Podcasts i nie tylko.

Następnie Apple ujawniło Bezpieczeństwo kwantowe iMessageA Zestaw wskaźników CarPlay aktualizacja, iPhone zmiana menu stanu bateriinowy ekran „witaj” i inne funkcje są także dostępne w iOS 17.4.

Kiedy wyjdzie iOS 17.4?

TL;DR – iOS 17.4 będzie dostępny dla wszystkich użytkowników 5 lub 6 marca o godzinie 10:00 PT / 13:00 ET (chyba że Apple rzuci krzywą o której porze dnia się uruchomi)

Reklama
Kiedy wyjdzie iOS 17.4?
  • Publikacja na początku marca wynika z terminu wyznaczonego na 6 marca w ramach unijnej ustawy o rynkach cyfrowych
  • Ponieważ Apple jest obecnie na czwarta wersja beta 17.4może dostarczyć wersję Release Candidate w tygodniu rozpoczynającym się 26 lutego, a oficjalna premiera w tygodniu rozpoczynającym się 4 marca (pomiędzy 4-6 marca)

Poprzednie wydania iOS .4:

Chociaż ten rok jest inny ze względu na mandat UE DMA, oto ostatnie cztery lata wystrzeleń .4 w celach informacyjnych:

Kiedy wyjdzie iOS 17.4 1
Nowy ekran „cześć” w iOS 17.4 autorstwa Jeffa Benjamina

Zainstaluj wersję beta 17.4

Jeśli nie chcesz czekać na najnowszą wersję iPhone’a funkcji, możesz bezpłatnie zainstalować publiczną lub deweloperską wersję beta. Dowiedz się więcej z naszego kompletnego przewodnika:

Przeczytaj więcej tutoriali 9to5Mac:

Najlepsze zdjęcie autorstwa 9to5Mac

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment