Kiedy Apple wypuści nowego iPada Pro? Oto, co mówią plotki


Nowe modele iPadów Pro firmy Apple są bardzo oczekiwane i określane jako największa aktualizacja tych urządzeń od 2018 roku. W ciągu ostatnich kilku tygodni otrzymaliśmy bardzo pytań o to, kiedy nowe iPady Pro faktycznie zostaną wypuszczone na rynek. Oto wszystko, co wiemy…

Kiedy można się spodziewać nowych iPadów Pro

Mark Gurman z Bloomberga konsekwentnie donosi, że nowy iPad Pro pojawi się pod koniec marca lub w kwietniu. Gurman powtórzył to oczekiwanie w najnowszym dodatku do swojego biuletynu Power On, stwierdzając, że harmonogram zależy od nowej wersji iPadOS 17.4, zaprojektowanej dla nowego sprzętu iPad Pro.

W grudniu I powiedział, że nadejdzie nowy iPad Pro po M3 MacBook Air, czyli „około końca marca”. Od tamtej pory wielokrotnie powtarzane że nowe oprogramowanie dla iPada Pro – wariantu iPadOS 17.4 zaprojektowanego dla zaktualizowanych modeli – będzie gotowe dopiero pod koniec marca lub nawet gdzieś w kwietniu. Po ukończeniu systemu operacyjnego Apple musi wysłać go do fabryk w celu zainstalowania na nowym sprzęcie. Proces ten może trwać kilka tygodni i prawdopodobnie przeniesie nas głębiej w przyszły miesiąc. Nic w moich raportach się nie zmieniło. Tylko bądź cierpliwy.

Analityk Ross Young z konsultantów ds. łańcucha dostaw wyświetlaczy – stwierdził w dzisiejszym raporcie że nowe modele iPada Pro rozpoczną się w kwietniu. Jest to zgodne z doniesieniami Gurmana. Według Younga produkcja 11-calowego iPada Pro to ok pozostaje w tyle za modelem 12,9-calowymco sugeruje, że znalezienie go po uruchomieniu może być trudne.

Wreszcie, dwie dodatkowe plotki, które pojawiły się w tym tygodniu, dodały oliwy do ognia na temat tego, kiedy można się spodziewać nowego iPada Pro.

Wersja 9to5Mac

Po tym wszystkim jedno jest jasne: nowe iPady Pro nadchodzą i to już wkrótce. Fani iPada mogą czekać nieco dłużej, niż by chcieli, ale wszystko wskazuje na to, że premiera nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Reklama

Nowe iPady Pro będą wyposażone w ekrany OLED, znacznie cieńszą konstrukcję, zwiększoną wydajność dzięki chipowi M3, nowe akcesorium Magic Keyboard i nie tylko. Szczegóły znajdziesz w naszym pełnym podsumowaniu na wszystko, czego można się spodziewać.

Czy planujesz kupić w tym roku nowego iPada Pro? Jeśli tak, z którego modelu dokonujesz aktualizacji? Daj nam znać w komentarzach.

Przeczytaj więcej o nowych iPadach Pro i iPadach Air:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...

Jurij!!! Film on Ice anulowany po 7 latach produkcji

Długa ciąża Jurij!!! na lodzie film został oficjalnie odwołany. Film został ogłoszony w 2017 roku, choć od tego...
Advertisment