Kiedy Apple wypuści nowe AirPods?


Chociaż nie było główny zmian w ofercie słuchawek AirPods w 2023 r., Apple przygotowuje na ten rok duże zmiany. Najważniejszym elementem aktualizacji w 2024 r. będzie całkowita zmiana podstawowej linii słuchawek AirPods. Oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Obecna linia słuchawek AirPods firmy Apple

Apple sprzedaje obecnie cztery różne wersje słuchawek AirPods:

AirPods 4 pojawią się jeszcze w tym roku

Bloomberga Mark Gurman ma obszernie relacjonowane na temat planów Apple dotyczących wypuszczenia słuchawek AirPods (4. generacji) w 2024 r. Według Gurmana Apple w tym roku zaprzestanie produkcji modeli AirPods 2 i AirPods 3 i zastąpi je dwoma różnymi wariantami AirPods 4.

Według doniesień modele AirPods 4 będą miały konstrukcję „wyglądającą jak połączenie” AirPods 3 i AirPods Pro, łącznie z krótkimi nóżkami. Żaden z wariantów AirPods 4 nie będzie wyposażony w wymienne końcówki, takie jak AirPods Pro, ale „zapewnią lepsze dopasowanie”.

A co z funkcjami? Bloomberga mówi że Apple planuje różnicować oba modele AirPods 4 na kilka różnych sposobów. Wyższe modele AirPods 4 będą oferować redukcję szumów, podczas gdy modele z niższej półki nie.

Reklama

Obie wersje AirPods 4 będą wyposażone w nowe etui ładujące, które do ładowania wykorzystuje USB-C. Etui ładujące dołączone do słuchawek AirPods 4 z wyższej półki będzie jednak zawierać również wbudowane głośniki, co poprawi integrację z funkcją Find My.

Według Bloomberganowe modele słuchawek AirPods 4 mają pojawić się na rynku pod koniec 2024 r. Zazwyczaj we wrześniu Apple wypuszcza nowe słuchawki AirPods mniej więcej w tym samym czasie, co nowe iPhone’y.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, poinformował również, że Apple pracuje nad tanią wersją słuchawek AirPods, która będzie dostępna na rynku wydany w 2024 roku. Kuo zasugerował, że tak zwane „AirPods Lite” można było wycenić za 99 dolarów. Analityk Jeff Pu powiedział również, że AirPods Lite są w pracach.

Czy Kuo i Pu odnoszą się do tej samej, niższej wersji AirPods 4, co Bloombergalub całkowicie inny produkt, jest niejasny.

A co z AirPods Pro i AirPods Max?

Wyprzedaż AirPods Pro 2

Również w 2024 roku Apple wypuści aplikację nowa wersja AirPods Max. Niestety jedyną zmianą będzie tutaj przejście z Lightning na USB-C w celu ładowania. Według BloombergaApple nie planuje w tym roku żadnych innych aktualizacji słuchawek AirPods Max. Oznacza to, że AirPods Max będą nadal korzystać z tego samego chipa H1, z którego korzystają od 2020 roku nadal będą tęsknić w wielu nowoczesnych funkcjach AirPods.

Wśród fanów AirPods Pro krążą plotki, że Apple planuje aktualizację dopiero w 2025 roku. Ta wersja obejmie między innymi nowy wygląd i nowy chip. Te nowe funkcje mogą obejmować funkcje ukierunkowane na zdrowie, takie jak te związane ze zdrowiem słuchu.

Zakończyć

Podsumowując, oto nadchodzący plan działania dotyczący słuchawek AirPods:

  • Później w 2024 r.: modele AirPods 2 i AirPods 3 zostały wycofane i zastąpione dwoma modelami AirPods 4
  • Później w 2024 r.: Aktualizacja słuchawek AirPods Max w celu przejścia z Lightning na USB-C
  • Gdzieś w 2025 r.: nowe AirPods Pro ze zaktualizowanym wyglądem, nowym chipem i funkcjami zdrowotnymi.

Czy planujesz w tym roku kupić nowe AirPods? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...
Advertisment