Kiedy Apple wypuści nowe AirPods? Oto, co wiemy


Chociaż nie było główny zmian w ofercie słuchawek AirPods w 2023 r., Apple przygotowuje na ten rok duże zmiany. Najważniejszym elementem aktualizacji w 2024 r. będzie całkowita zmiana podstawowej linii słuchawek AirPods. Oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Obecna linia słuchawek AirPods firmy Apple

Apple sprzedaje obecnie pięć różnych wersji słuchawek AirPods:

AirPods 4 pojawią się jeszcze w tym roku

Bloomberga Mark Gurman ma obszernie relacjonowane na temat planów Apple dotyczących wypuszczenia słuchawek AirPods (4. generacji) w 2024 r. Według Gurmana Apple w tym roku zaprzestanie produkcji modeli AirPods 2 i AirPods 3 i zastąpi je dwoma różnymi wariantami AirPods 4.

Według doniesień modele AirPods 4 będą miały konstrukcję „wyglądającą jak połączenie” AirPods 3 i AirPods Pro, łącznie z krótkimi nóżkami. Żaden z wariantów AirPods 4 nie będzie wyposażony w wymienne końcówki, takie jak AirPods Pro, ale „zapewnią lepsze dopasowanie”.

Domyślny obraz logo witryny

A co z funkcjami? Bloomberga mówi że Apple planuje różnicować oba modele AirPods 4 na kilka różnych sposobów. Wyższe modele AirPods 4 będą oferować redukcję szumów, podczas gdy modele z niższej półki nie.

Reklama

Obie wersje AirPods 4 będą wyposażone w nowe etui ładujące, które do ładowania wykorzystuje USB-C. Etui ładujące dołączone do słuchawek AirPods 4 z wyższej półki będzie jednak zawierać również wbudowane głośniki, co poprawi integrację z funkcją Find My. Według Bloomberganowe modele słuchawek AirPods 4 mają zostać wprowadzone na rynek jeszcze w 2024 r. Zazwyczaj we wrześniu Apple wypuszcza nowe słuchawki AirPods mniej więcej w tym samym czasie, co nowe iPhone’y.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, poinformował również, że Apple pracuje nad tanią wersją słuchawek AirPods, która będzie dostępna na rynku wydany w 2024 roku. Kuo zasugerował, że tak zwane „AirPods Lite” można było wycenić za 99 dolarów. Analityk Jeff Pu powiedział również, że AirPods Lite są w pracach.

Czy Kuo i Pu odnoszą się do tej samej, niższej wersji AirPods 4, co Bloombergalub całkowicie inny produkt, jest niejasny.

Apple uważa, że ​​AirPods 4 będą hitem

Według Marka Gurmana przy BloombergaApple planuje dużą rampę produkcyjną dla AirPods 4. Gurman podaje, że dostawcy Apple wyprodukują od 20 do 25 milionów sztuk nowych modeli AirPods 4. Oznaczałoby to największą premierę słuchawek AirPods w historii Apple.

Oczekuje się, że produkcja słuchawek AirPods 4 rozpocznie się w maju, a Apple planuje wydanie na jesień, prawdopodobnie wraz z iPhonem 16.

A co z AirPods Pro i AirPods Max?

Wyprzedaż AirPods Pro 2

Również w 2024 roku Apple wypuści aplikację nowa wersja AirPods Max. Niestety jedyną zmianą będzie tutaj przejście z Lightning na USB-C w celu ładowania. Według BloombergaApple nie planuje w tym roku żadnych innych aktualizacji słuchawek AirPods Max. Oznacza to, że AirPods Max będą nadal korzystać z tego samego chipa H1, z którego korzystają od 2020 roku nadal będą tęsknić w wielu nowoczesnych funkcjach AirPods.

Wśród fanów AirPods Pro krążą plotki, że Apple planuje aktualizację dopiero w 2025 roku. Ta wersja obejmie między innymi nowy wygląd i nowy chip. Te nowe funkcje mogą obejmować funkcje ukierunkowane na zdrowie, takie jak te związane ze zdrowiem słuchu.

Zakończyć

Podsumowując, oto nadchodzący plan działania dotyczący słuchawek AirPods:

  • Później w 2024 r.: modele AirPods 2 i AirPods 3 zostały wycofane i zastąpione dwoma modelami AirPods 4
  • Później w 2024 r.: Aktualizacja słuchawek AirPods Max w celu przejścia z Lightning na USB-C
  • Gdzieś w 2025 r.: nowe AirPods Pro ze zaktualizowanym wyglądem, nowym chipem i funkcjami zdrowotnymi.

Czy planujesz w tym roku kupić nowe AirPods? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymuje oficjalne wymagania sprzętowe na PC

Nixxes Software opublikowało oficjalne wymagania systemowe gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, której oficjalna premiera odbędzie się 16 maja. Ponadto gra będzie...

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...
Advertisment