Kensington ogłasza dostępność ładowalnej klawiatury ErgoKensington, światowy lider w dziedzinie komputerów stacjonarnych i rozwiązań mobilnych dla profesjonalistów z branży IT, biznesu i biur domowych, ogłosił dziś dostępność klawiatury ładowanej Pro Fit Ergo KB675 EQ TKL. Klawiatura, która zdobyła nagrodę Red Dot Design 2024 w kategorii projekt produktu, jest kompatybilna z systemami Windows i macOS oraz ma ergonomicznie wyrzeźbioną konstrukcję TKL (bez tenkeyless), która zapewnia styl, wygodę i wydajność do użytku w biurze i w podróży .

Zaprojektowana, aby ustawić nadgarstki i ramiona w ergonomicznej pozycji, aby zapewnić bardziej naturalną postawę, ładowalna klawiatura Pro Fit Ergo KB675 EQ TKL (K75491) minimalizuje obciążenie i dyskomfort podczas korzystania z klawiatury przez dłuższy czas. W porównaniu z tradycyjną, płaską klawiaturą, ergonomiczna konstrukcja klawiatury KB675 może potencjalnie zmniejszyć ryzyko urazów związanych z powtarzalnym obciążeniem (RSI), takich jak zespół cieśni nadgarstka i inne problemy związane z pisaniem na klawiaturze, które mogą wymagać leczenia lub skutkować stratą czasu w pracy.

Funkcje i zalety ładowanej klawiatury Pro Fit Ergo KB675 EQ TKL

  • Ergonomiczna konstrukcja — starannie zaprojektowany, kompaktowy, zakrzywiony układ klawiszy, wbudowana podkładka pod nadgarstki i przednie nóżki klawiatury zapewniają optymalne ułożenie dłoni i nadgarstków, zapewniając ergonomiczny komfort i produktywność przez cały dzień.
  • Zrównoważony rozwój — aby zmniejszyć wpływ na środowisko, obudowa zewnętrzna i nakładki na klawisze składają się w 65% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR).*
  • Łatwa i bezpieczna łączność z wieloma urządzeniami Klawiatura obsługuje bezpieczne połączenie z maksymalnie trzema urządzeniami za pośrednictwem dwóch połączeń Bluetooth i jednego połączenia 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem klasy rządowej. Technologia Swift Pair zmniejsza problemy z parowaniem i sprawia, że ​​połączenie jest szybkie i łatwe w przypadku urządzeń z systemem Windows.
  • Możliwość dostosowania w celu zwiększenia produktywności — klawisze do wideokonferencji umożliwiają sprawne przechodzenie między spotkaniami. W przypadku korzystania z opcjonalnego oprogramowania Kensington Konnect użytkownicy mogą przypisywać dodatkowe dedykowane klawisze, aby uruchamiać preferowane aplikacje AI, tworzyć makra, dostosowywać mapowania klawiszy, zarządzać profilami i nie tylko.
  • Długi czas pracy baterii zapewnia nieprzerwaną produktywność – Akumulator 500 mAh, który można wygodnie ładować poprzez port ładowania USB-C, zapewnia długą żywotność baterii i eliminuje potrzebę stosowania jednorazowych baterii alkalicznych.
  • Jasne diody stanu LED — żywe wskaźniki RGB informują o stanie połączenia bezprzewodowego, poziomie naładowania baterii i włączeniu Caps Lock.

„Zmęczenie, dyskomfort i napięcie związane ze spędzaniem długich godzin na pisaniu na tradycyjnej płaskiej klawiaturze mogą nie tylko negatywnie wpłynąć na produktywność, ale potencjalnie powodować długotrwałe problemy z nadgarstkami i dłońmi” – wyjaśniła Lisa Schuiteboer Shuler, menedżer ds. marketingu produktów w dziale globalnym marketingu w Kensington. „Ergonomiczna konstrukcja tej klawiatury uzupełnia nowoczesne miejsce pracy i zapewnia wygodniejsze i bardziej produktywne pisanie, co czyni ją idealnym wyborem dla profesjonalistów w biurze, w domu i w podróży”.

Klawiatura akumulatorowa Kensington Pro Fit Ergo KB675 EQ TKL objęta jest trzyletnią ograniczoną gwarancją i profesjonalnym wsparciem. Będzie dostępna w Ameryce Północnej za pośrednictwem wielu kanałów, w tym Amazon i innych sprzedawców internetowych.

[Editor’s note: The Pro Fit Ergo KB675 EQ TKL will retail for US$70]

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment