Każdy szkic Myślę, że powinieneś wyjść, ranking


Myślę, że powinieneś odejść powraca z trzecim sezonem na Netflix i szczerze mówiąc, to fantastyczne. Serial komediowy scenarzysty i komika Tima Robinsona ugruntował swoją pozycję jako jeden z najlepszych seriali telewizyjnych ze względu na charakterystyczne postacie, śmiertelnie poważną dziwaczność oraz łatwe do zacytowania dowcipy i slogany, które zakorzeniły się w duchu czasu internetu dzięki niezliczonym gifom, memom i remiksy.

Jeśli jesteś nowy w serialu i chcesz spalić pierwsze dwa sezony przed trzecią premierą we wtorek, masz szczęście: każdy odcinek trwa zaledwie niecałe 20 minut i można go spokojnie odkurzyć w weekend. „Ale Toussaint i Zosha”, pytasz retorycznie, „z jakich szkiców są najlepsze Myślę, że powinieneś odejść którą powinienem najpierw obejrzeć?” Dobre pytanie, hipotetyczny czytelniku Polygon. Aby odpowiedzieć, założyliśmy nasze czapki myślowe, przeanalizowaliśmy liczby, wykreśliliśmy skomplikowany i naukowo ostateczny ranking każdego szkicu z serii i podzieliliśmy je na poziomy.

Wybraliśmy poziomy z konkretnego powodu: prawda jest taka, że ​​nie ma czegoś takiego jak zły czas z ITYSL. Komediowe stylizacje Robinsona są zawsze ostre, a jego wyraźna energia, która może całkowicie eksplodować lub zostać w pełni zawarta w jednej chwili, prowadzi serial na tyle dobrze, że każdy skecz, szalony lub przyziemny, wywołuje śmiech. Lista tutaj jest bardziej zainteresowana głębszym pytaniem, co sprawia, że ​​an Myślę, że powinieneś odejść szkic wielki lub naprawdę transcendentny. Nie zgadzasz się z naszymi rankingami? Cóż, cholera, koleś, po prostu napisz swój własny!

Oto najlepsze Myślę, że powinieneś odejść szkice uszeregowane od „najlepszych” do „najbardziej nienajlepszych”.


Poziom S

Reklama

Szkice: Grupa fokusowa dotycząca samochodów (S1, E3, szkic 2); potrącenie i ucieczka samochodu z hot dogiem (S1, E5, szkic 1); kości to ich pieniądze (S1, E5, szkic 4); gruby zjada twoje punkty (S1, E6, szkic 2); Trumna klapa (S1, E1, szkic 2); Karl Havoc (S2, E1, szkic 3); stoły redakcyjne dla kierowców z Patti Harrison (S2, E6, szkic 2)

Te szkice są najlepsze; crème de la crème, dowcipy, które są tak absurdalnie opowiadane przez postacie tak zapadające w pamięć, z osobowościami tak totalnie zjebanymi, że zadomowiły się w umysłach każdego, kto je oglądał. Perfekcyjny Myślę, że powinieneś odejść Szkic ma wyraźnie rozpoznawalny łuk: zaczyna się dziwnie od skoku, w niewytłumaczalny sposób eskaluje do coraz wyższych poziomów szaleństwa i w pełni wykorzystuje charakterystyczną markę dziwactwa Tima Robinsona. Dodaj zapadające w pamięć hasło lub dwa, kilka nut horroru i jeden solidny występ gościnny, a otrzymasz natychmiastowy klasyk (i prawdopodobnie dobry mem).

Poziom A

Szkice: Niechlujne steki (S1, E2, szkic 5); spotkanie przy lunchu z hot dogami (S1, E3, szkic 1); organista pogrzebowy z Fredem Willardem (S1, E3, szkic 4); Duch świątecznej przyszłości (S1, E4, szkic 2); perkalowe spodnie (S2, E4, szkic 3); Nie umiem prowadzić (S2, E5, szkic 1)

Przyszły te szkice Tylko blisko osiągnięcia wyżyn Myślę, że powinieneś odejśćnajlepsze: od razu śmieszne i łatwo zapadające w pamięć, ale nie do końca ugotowane. W jakimkolwiek innym kontekście te szkice byłyby najdziwniejsze (i najzabawniejsze) SNL ton, który nigdy nie trafiłby na antenę.

Poziom B

Szkice: Żart biurowy Whoopee Cushion (S1, E2, szkic 4); zemsta dziecka za miesiąc miodowy (S1, E2, szkic 6); wycieczka z duchami „dla dorosłych” (S2, E1, szkic 5); The Capital Room z Patti Harrison (S2, E2, szkic 1); próżnia do hot dogów (S2, E3, szkic 3); Little Buff Boys (S2, E1, szkic 4); daj mi tego burgera (S1, E3, szkic 1); Kapelusz Briana (S2, E3, szkic 5); Biurowy dowcip wcielający się w Rodneya (S2, E6, szkic 1); biurowy żart z surfowaniem po stole (S2, E6, szkic 4)

Te szkice są specyficzne i dziwne, dalekie od crème de la crème, ale wciąż tak wyjątkowe, dziwne, wulgarne i zabawne, że uderzają bardziej konkretnie w jedną konkretną linię niż w całość. To są te, które sprawiają, że myślisz „Hej, to było dziwne” i lekko chichoczesz do siebie, zanim zostaniesz zmyty przez czystą wesołość najlepszych serii.

Poziom C

Szkice: Reklama informacyjna Mitcha Bryanta / Turbo Time (S1, E1, szkic 2); brunchowe posty na Instagramie (S1, E1, szkic 4); Herbie Hancock uwielbia kłamać (S1, E4, szkic 1), randkę z nachosami (S1, E4, szkic 3), trąbić, jeśli jesteś napalony (S1, E4, szkic 4), krztusić się przed Calebem Wentem (S1, E5 , szkic 2); Święty Mikołaj przyniósł je wcześniej (S1, E5, szkic 3), torby na baby shower (S1, E6, szkic 4); Spotkanie w biurze Dana Flasha (S2, E2, szkic 2); Kocham moją żonę/Jamie Taco (S2, E4, szkic 1), kolczyki w uszach Claire (S2, E6, szkic 5)

Te szkice mają dużo śmiechu, choć często oznaczają zbyt długi rytm, aby dojść do prawdziwego geniuszu żartu. To, co często ich ratuje, to występy gościnne, jak w przypadku skeczu „trąb, jeśli jesteś napalony” z udziałem komika Connera O’Malleya z Jak z Johnem Wilsonem I Joe Pera rozmawia z tobą sława.

Poziom D

Szkice: Rozmowa kwalifikacyjna/drzwi (S1, E1, szkic 1); Dziecko roku (S1, E1, szkic 3); pokwitowanie wieńca urodzinowego (S1, E1, szkic 5); piękne motocykle (S1, E2, szkic 1); River Mountain High (S1, E2, szkic 2); Depilacja Wilsona (S1, E2, szkic 3); Reklama TC Tuggers (S1, E2, szkic 5); gadający gówno magik (S1, E3, szkic 1); pretensjonalne szarady z Timem Heideckerem (S1, E3, szkic 5); kłamstwo opiekunki (S1, E5, szkic 5); stadnina koni z małymi penisami (S1, E6, szkic 1); Bozo wykonał dubbing (S1, E6, szkic 6); Dom Garfielda Jima Davisa (S1, E6, szkic 7); trójki są najlepsze z Bobem Odenkirkiem (S2, E2, szkic 3); Reklama w centrum handlowym Dan Flashes (S2, E2, szkic 4); Detektyw Crashmore (S2, E3, szkic 2); Wywiad prasowy Crashmore (S2, E3, szkic 4); Nie jestem Blues Brothers (S2, E4, szkic 2); Nie zamierzam za to płacić (S2, E5, szkic 2); Johnny Carson potrafi uderzyć (S2, E5, szkic 3); Restauracja Space Alien z Timem Heideckerem (S2, E5, szkic 5); Tammy Craps (S2, E6, szkic 3)

To są szkice wypełniacza Myślę, że powinieneś odejść. Zawsze dobry do śmiechu, czasami biegnie dłużej niż powinien i zaczyna czuć się nie do odróżnienia od tego, co pokazują inne skecze komediowe nie jest ITYSL zrobiłaby. To powiedziawszy, najgorsze z tej serii z łatwością plasuje się wśród najlepszych innych serii szkiców.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment