Każdy może zrobić nowe publiczne zdjęcia na Instagramie i zamienić je w Kołowrotek


Instagram wkrótce pozwoli każdemu na platformie remiksować Twoje nowe zdjęcia, o ile Twoje konto jest publiczne. Będzie sposób na wyłączenie remiksowania, ale będziesz musiał aktywnie zrezygnować, gdy opcja zostanie uruchomiona – będzie domyślnie włączona.

W „nadchodzących tygodniach” Instagram mówi, że będzie dodaj umiejętność do „remiksowania” publicznych zdjęć do użytku w Reels, usłudze wideo podobnej do TikTok. Zmiana ma na celu zapewnienie większej ilości treści dla twórców Reels, z którymi mogą pracować, ponieważ firma angażuje się w krótkie filmy w nadziei, że dotrzyma kroku swojemu niezwykle popularnemu konkurentowi.

Remiksowanie będzie domyślnie włączone, ale Instagram zapewni sposoby na jego wyłączenie, według Devi Narasimhan, rzecznika Meta. Użytkownicy będą mogli wyłączyć remiksowanie na poszczególnych zdjęciach lub na poziomie konta poprzez menu ustawień. Wszystkie zdjęcia opublikowane przed udostępnieniem funkcji będą domyślnie wyłączone z remiksowania, ale jeśli chcesz, możesz włączyć remiksowanie poszczególnych postów.

Jest to podobne do systemu używanego przez Instagram, gdy otwierał wszystkie publiczne filmy do remiksowania w styczniutylko filmy opublikowane po wprowadzeniu zmiany będą dostępne do remiksowania.

Fotografowie często byli sceptycznie nastawieni do obsługi ich zdjęć przez Instagram, a dzisiejsza zmiana – i brak opcji lub wyjaśnień wokół niej – prawdopodobnie nie przyniesie firmie żadnych korzyści. W 2012 roku wysłano zmianę warunków korzystania z aplikacji fala paniki że firma byłaby w stanie sprzedawać zdjęcia użytkowników (nie mogła), ale podobne obawy pojawiały się prawie za każdym razem, gdy zmieniane są warunki jej świadczenia. Niedawno lider Instagramu Adam Mosseri oświadczył, że Instagram to „nie jest już aplikacją do udostępniania zdjęć”.

Remiksowanie może pomóc pracy fotografów dotrzeć do większej liczby osób — ale może również umieścić ich pracę w kontekście, którego woleliby nie widzieć, więc spodziewałbym się, że wiele osób wyłączy remiks.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!