Każda postać z Szybkich i wściekłych ma dokładnie dwie cechy


Są rodziny, w których się rodzisz, są rodziny, które odnajdujesz, i są rodziny, które składasz z trzech ledwo powiązanych ze sobą filmów z 2000 roku, ponieważ mają niesamowity potencjał franczyzy.

22-letnia podróż od Szybcy i wściekli Do Szybki X notorycznie nie podąża czystym łukiem, ani nawet logicznym. Wcześniejsze filmy były przepuszczane przez hollywoodzki sklep z kotletami i rozbierane na części oraz skromnie budżetowane uliczny film akcji o złodziejach ścigających się na wyścigach drag został skutecznie przebudowany jako seria bombastycznych filmów o superbohaterach z samochodami lepiej wyposażonymi niż Iron Man. To rozciąga się na główną obsadę postaci, nazwaną Fast Family.

Dlaczego są rodziną? O ile mi wiadomo, to dlatego, że Vin Diesel jako Dominic Toretto mówi: „Nie mam przyjaciół. mam rodzina” W Szybka piątka. Od tego czasu zarządcy franczyzy zdecydowali, że filmy są o tym.

Kręcenie filmów Szybcy i wściekli o rozrastającej się rodzinie okazało się dobrodziejstwem dla scenarzystów, ponieważ zdecydowali, że oznacza to, że filmy mogą dotyczyć głównie jednego faceta — Toretto. Wszyscy inni są tam tylko po to, by go wspierać. Stanowią pojedynczą wieloetniczną jednostkę, w której nikt tak naprawdę nie ma własnej historii, ale każdy ma coś do zaoferowania.

Mianowicie, wszyscy mają dwie cechy: umiejętność i dziwactwo. Czasami mają dwie umiejętności lub dwa dziwactwa. Kilka z nich ma nawet te same cechy. Podobnie jak samochody, zasady są nieco szybkie i luźne.

Rodzina

Są to, jak to się dzieje, wchodzenie Szybki X, głównych członków Fast Family. Większość skupia się wokół Dominica Toretto lub Briana O’Connera. (Aktor Paul Walker zmarł w 2013 roku, ale jego postać, Brian, wciąż żyje w Fast-verse – właśnie przeszedł na emeryturę i wychowuje dzieci poza kamerą, podczas gdy jego żona Mia go zastępuje.)

Reklama
 • Dominic Toretto (Diesel): Lider, ma mięśnie
 • Letty Ortiz (Michelle Rodriguez): żona Doma jest wredna (bezpłatnie)
 • Han Lue (Sung Kang): spoko, jest głodny (dodatkowa cecha: umarł, wyzdrowiał)
 • Roman Pierce (Tyrese Gibson): Żartuje, też głodny
 • Tej Parker (Chris „Ludacris” Bridges): Czy komputery (Lawful Neutral), nienawidzi Romana
 • Ramsey (Nathalie Emmanuel): Zajmuje się również komputerami (Chaotic Good), nie ma nazwiska
 • Elena Neves (Elsa Pataky): Była Doma zmarła, ale nie wyzdrowiała
 • Little B (Leo Abelo Perry): syn Doma i Eleny, odważny mały facet
 • Mia O’Conner ( Jordana Brewster ): siostra Doma, zastępca Briana

Dalsza rodzina

Zabawną rzeczą w filmach Fast jest to, jak często wykrzywiają się, by w jakiś sposób złożyć złoczyńców z poprzednich filmów w rodzinę, czasami całkowicie zmieniając ich postacie w tym procesie, bez żadnego innego powodu niż „wydaje się to fajną rzeczą do zrobienia”. W rzeczywistości jest to fajna rzecz do zrobienia.

 • Luke Hobbs (Dwayne Johnson): Is The Rock, ma mięśnie gliny
 • Deckard Shaw (Jason Statham): trenuje kung fu, mówi Cockney
 • Queenie Shaw ( Helen Mirren ): mama Deckarda, szefowa przestępczości, podrywa Doma
 • Gisele Yashar (Gal Gadot): Kopie tyłki, jest za Hanem (dodatkowa cecha: również martwa)
 • Jakob Toretto (John Cena): Sekretny brat Doma, wygląda jak John Cena
 • Pan Nikt (Kurt Russell): Szef całego rządu, wie, że lubimy Corona
 • Cipher (Charlize Theron): Czy komputery (Chaotic Evil), złoczyńca, którego nikt nie może się pozbyć
 • Sean Boswell (Lucas Black): Facet z Tokio Driftzna Bow Wow

Jak Szybki X zwija się w Szybka XI (I Może Szybki XII), wątpię, że stanie się to jaśniejsze Dlaczego ci ludzie decydują się być razem, ale miło jest wiedzieć, że wszyscy mogą na sobie polegać. Za mniej więcej dwie rzeczy za sztukę.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Stany Zjednoczone wymagają, aby wszystkie nowe pojazdy były wyposażone w solidne automatyczne hamowanie awaryjne

Zgodnie z nową zasadą zaproponowaną dzisiaj przez Departament Transportu USA, wszystkie nowe pojazdy będą musiały mieć „bardziej efektywną” wersję automatycznego hamowania awaryjnego (AEB)....

Opis przejścia Joniu Shrine i Ralis Channel Crystal w Zelda: TOTK

Sanktuarium Joniu znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa'S Lanaryu Wielka Wiosna region. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Joniu...

Super Flower prezentuje zasilacze ATX 3.0 z serii Leadex VII na targach Computex

Super Flower, gigant w dziedzinie zasilaczy OEM, powraca do kanału sprzedaży detalicznej dla majsterkowiczów dzięki najnowszym, w pełni modułowym zasilaczom klasy premium z...
Advertisment