Karty podglądu Morderstwa w Karlov Manor wprowadzają nową mechanikę zestawu


Pierwszy zestaw kart do Magia: Zgromadzenie w 2024 r. jest Zabójstwa w dworze karłowskimi trafi na ulice 9 lutego. Umiejscowiony w ulubionym przez fanów samolocie Ravnica, tajemniczy zestaw oferuje cały szereg nowych mechanik, a wszystko to opiera się na klasycznym motywie tajemnicy morderstwa. Szczegóły podano we wtorek w komunikacie prasowym.

Kiedy gracze prowadzą dochodzenie Dwór Karłowutworzą żeton Wskazówki — tak samo jak wtedy, gdy wprowadzono mechanikę Cienie nad Innistradem w 2016 roku. Ten artefakt można poświęcić za dwie many, co pozwala graczom dobrać jedną kartę. To dość kosztowny sposób na wzmocnienie pompy w przypadku złej ręki, ale na dłuższą metę może się opłacić — zwłaszcza jeśli następna karta zawiera jedną z nowych mechanik gry.

Reklama

Obraz: Czarodzieje z Wybrzeża

Obrońca Aurelii to anioł 4/2 w przebraniu — a także latający, więzi życia i totem

Obraz: Czarodzieje z Wybrzeża

Być może następna karta pozwoli ci założyć przebranie. Przebranie pozwala graczom rzucić kartę zakrytą, ukrywając to, co zostało wyłożone na stół. Dzięki temu możesz zastawiać sprytne pułapki na innych graczy — takie jak Obrońca Aurelii z ogniwem życia, który zapewnia kontrolującemu graczowi dodatkowe życie za każde obrażenia zadane na stole.

Z drugiej strony mechanika Case jest sprytną reimplementacją Sag. Te wieloetapowe zaklęcia pozostają na stole przez jakiś czas, ewoluując w sposób podobny do klasycznej zagadki morderstwa. Wypłata może być całkiem lukratywna. Na przykład Case of the Filched Falcon zapewnia graczowi małe stado latających stworzeń-ptaków, które nękają przeciwników.

Sprawa skradzionego sokoła to zaklęcie, które pozwala graczom rozwiązać przestępstwo.  Nagrodą są cztery ptasie stworzenia pod kontrolą gracza.

Obraz: Czarodzieje z Wybrzeża

Sprawa Splądrowanego Laboratorium to kolejne Zaklęcie, które zapewnia rozwiązującemu możliwość dociągnięcia karty za każdym razem, gdy użyje natychmiastowej umiejętności lub czarów.

Obraz: Czarodzieje z Wybrzeża

Tymczasem wydaje się, że nowa mechanika Podejrzanego może przyspieszyć grę końcową. Podejrzany to etykieta przyklejana do stworzenia. Etykieta Podejrzany utrzymuje się przez czas nieokreślony, a istoty, którym ją przyznano, wpadają w szał, zyskując zagrożenie. Wreszcie ostatnia nowa mechanika nazywa się Dowód i daje graczom, którzy lubią płatać figle przy użyciu tej części planszy – która technicznie znajduje się poza samą grą – inny sposób umieszczania kart w tej przestrzeni granicznej.

W galerii poniżej zamieściliśmy wszystkie nowe karty podglądu. Bądźcie czujni podczas weekendu przedpremierowego, który rozpoczyna się 2 lutego. Zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...

Obóz programistyczny Lambda School — obecnie BloomTech — w końcu zostaje ukarany

Dlaczego? Wśród innych oszukańczych praktyk „Bloom Institute of Technology” nie nazywał ich pożyczkami. Reklamowała sposób, w jaki studenci mogą znaleźć dobrze...
Advertisment