Kamery Nest otrzymają nowe funkcje w Google Home w internecie


Google ogłosił że w ciągu najbliższych kilku dni użytkownicy Nest Cam będą mogli wreszcie oglądać i pobierać nagrane klipy oraz przewijać oś czasu wydarzeń na nowym urządzeniu home.google.com portal internetowy. Chociaż możesz stąd oglądać transmisje na żywo, jeśli chcesz zobaczyć, co wydarzyło się wcześniej, musisz przejść do aplikacji Google Home.

Firma twierdzi również, że wprowadza możliwość tworzenia niestandardowych klipów z nagranego materiału zarówno w Internecie, jak i w aplikacji, dzięki czemu na własnej platformie dostępna będzie pełna funkcjonalność kamer Nest. Te funkcje będą wymagać subskrypcji Nest Aware, której cena zaczyna się od 8 USD miesięcznie.

Google po raz pierwszy obiecał, że w 2021 roku w swoich aparatach udostępni widok sieciowy, ale tak się nie stało urzeczywistnić się do 2022 roku. Wtedy ograniczało się to do podglądu na żywo, było tylko dla nowszych kamer Google Nest i trzeba było zapisać się na publiczny podgląd Google. Teraz interfejs wychodzi z publicznej wersji zapoznawczej i jest dostępny dla wszystkich (chociaż wersja zapoznawcza nadal będzie dostępna jako sposób na wypróbowanie nowych funkcji, takich jak Wykrywanie drzwi garażowych przed ich pełnym wdrożeniem, możesz wyrazić zgodę tutaj).

Starsi użytkownicy Nest Cam (sprzed 2021 r.) mogli oglądać nagrania na żywo i nagrania pod adresem home.nest.com, ale widzisz tylko podgląd na żywo w interfejsie Google. W obu przypadkach użytkownicy nadal będą mieli dostęp do aplikacji Nest lub Google Home, aby oglądać klipy i je pobierać.

Jeśli masz oba roczniki kamer Nest, prawdopodobnie nadal przełączasz się między dwiema aplikacjami i dwoma portalami internetowymi. Chociaż w aplikacji Google Home możesz oglądać transmisje na żywo ze wszystkich kamer, nagrania nagrane ze starszych kamer Nest można znaleźć tylko w aplikacji Nest i nie można używać nowszych w aplikacji Nest. Jest to zarówno mylące, jak i denerwujące.

Teraz użytkownicy Nest Cam będą mogli korzystać zarówno z większego ekranu, jak i ulepszonych opcji tworzenia klipów. Nie jest jasne, które starsze kamery Nest będą działać (skontaktowaliśmy się z Google w celu wyjaśnienia), ale prawdopodobnie wszystkie nowsze kamery Nest i starsze kamery Nest, które zostały przeniesione do aplikacji Google Home. Przeglądanie obrazu w obrazie jest także dostępne w Google Home w internecie.

Reklama

Ponadto z wpisu na blogu wynika, że ​​funkcja niestandardowych klipów, która pozwala wybrać czas rozpoczęcia i zakończenia dowolnego nagrania i przekształcić je w klip, zostanie wprowadzona w ciągu najbliższych kilku tygodni zarówno w Internecie, jak i w aplikacji Google Home. Dostępna będzie w następujących wersjach: Nest Cam (wewnętrzna, przewodowa, druga generacja), Nest Cam (zewnętrzna lub wewnętrzna, na baterię), Nest Cam z reflektorem, Nest Doorbell (przewodowa, druga generacja), Nest Doorbell (na baterię) i Nest Cam Indoor ( pierwszej generacji) i Nest Cam Outdoor (pierwszej generacji).

Z każdym ulepszeniem aplikacji Google Home, w tym jej interfejsu internetowego, zbliżamy się do śmierci aplikacji Nest. Prawdopodobnie jedyną rzeczą, która nadal utrzymuje aplikację przy życiu, jest to, że jest to jedyny sposób na skonfigurowanie i kontrolowanie czujnika dymu Google Nest Protect.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment