Kamera Blackmagic do immersyjnego wideo Vision Pro – pierwsze spojrzenie


Jabłko krótko pokazał nam przebłysk nadchodzącego Czarna magia aparat zaprojektowany specjalnie do fotografowania Wizja Pro wciągające wideo podczas wczorajsza myśl przewodnia.

Firma udostępniła teraz kilka zdjęć Blackmagic URSA Cine Immersive, który wydaje się być oparty na URSA Cine 12K…

Czarna magia powiedział, że aparat jest wciąż w fazie rozwoju, ale udostępnił kilka zdjęć i specyfikacji.

Przedstawiamy Blackmagic URSA Cine Immersive! Nowa kamera w opracowaniu, zaprojektowana do przechwytywania treści dla Apple Vision Pro w rozdzielczości 8160 x 7200 na oko, 16 stopni zakresu dynamicznego dla stereoskopowego obrazu 3D 90 klatek na sekundę i nie tylko! Dostępne później w 2024 r.

Na podstawie zdjęć i niektórych specyfikacji wygląda na to, że jest to model oparty na modelu Blackmagic URSA Cine 12Kktóry kosztuje 14 995 dolarów bez obiektywu.

Blackmagic URSA Cine 12K to rewolucja w dziedzinie filmów cyfrowych z nowym, wielkoformatowym czujnikiem RGBW 36 x 24 mm z większymi obszarami fotograficznymi dla 16 stopni zakresu dynamicznego. Ten rewolucyjny model zawiera również wymienne mocowania obiektywu, dedykowaną stację wspomagającą z drugim 5-calowym ekranem dotykowym HDR LCD, wbudowane filtry ND oraz standardowe złącza Lemo i Fischer. Blackmagic URSA Cine ma wbudowaną wymienną pamięć masową o pojemności 8 TB, a także szybką sieć 10G Ethernet i Wi-Fi do szybkiego przesyłania multimediów i synchronizacji z Blackmagic Cloud.

Jednak nie znając dokładnego zestawu funkcji i kosztu tego podwójnego obiektywu, trudno przewidzieć, jaki będzie koszt edycji Cine Immersive.

Reklama

Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych zdjęć – w tym uchwyt na drona (dotknij/kliknij, aby wyświetlić w pełnym rozmiarze).

Zdjęcia: Czarna magia

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Meze Audio przedstawia uniwersalne słuchawki douszne ALBA z adapterem USB-C

Meze Audio rozszerzyło swoją imponującą ofertę słuchawek o ALBA, nowy model douszny klasy podstawowej. Estetycznie wyrafinowane, z pięknym białym wykończeniem, nowe słuchawki...

W najbliższym czasie korzystanie z RCS w wersji beta systemu iOS 18 może nie być możliwe

Jak ogłosił Apple na konferencji WWDC 2024, iOS 18 oficjalnie zapewnia obsługę RCS – lub Rich Communication Services – na iPhone’a. Jednakże,...

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...
Advertisment