Kalifornia zezwala na ponowne otwarcie Disneylandu i innych parków rozrywki 1 kwietnia z ograniczeniami


Disneyland, inne parki rozrywki Universal Studios i stadiony sportowe w Kalifornii mogą zostać ponownie otwarte od 1 kwietnia, poinformował w piątek Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego. Istnieją jednak zastrzeżenia: wydział zdrowia wymaga „znacznie zmniejszonej wydajności, obowiązkowego maskowania i innych środków ostrożności w zakresie zdrowia publicznego” z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

To, ile osób zostanie wpuszczonych do parków, zależy od liczby przypadków COVID-19 w hrabstwach, w których się znajdują.

W przypadku parków rozrywki hrabstwa na „czerwonym” poziomie Kalifornijski czteropoziomowy system ryzyka ponownego otwarcia– czerwony to druga najwyższa kategoria ryzyka – będzie ograniczona do 15-procentowego udziału w zajęciach. W warstwie pomarańczowej limit wzrasta do 25% pojemności, a na żółtym – do 35%. Udział będzie ograniczony do odwiedzających stanowych. Disneyland jest w środku Hrabstwo Orange, który obecnie znajduje się na „fioletowym” poziomie najwyższego ryzyka, ale sugerują lokalne wiadomości wkrótce może spaść do poziomu czerwonego.

Obiekty sportowe na świeżym powietrzu i występy na żywo w Kalifornii mają nieco inny zestaw kryteriów ponownego otwarcia, a niektóre z nich będą mogły zostać ponownie otwarte, nawet jeśli ich hrabstwa znajdują się na fioletowym poziomie najwyższego ryzyka, ale z podobnymi limitami pojemności.

„Biorąc pod uwagę znacznie niższe wskaźniki przypadków i liczbę hospitalizacji, pojawienie się trzech wysoce skutecznych szczepionek i ukierunkowane wysiłki mające na celu szczepienie najbardziej narażonych społeczności, Kalifornia może stopniowo i bezpiecznie przywracać więcej działań, zwłaszcza tych, które mają miejsce na zewnątrz i gdzie możliwe jest konsekwentne maskowanie, „Dr Mark Ghaly, sekretarz Kalifornijskiej Agencji Zdrowia i Usług dla Ludności, powiedział w oświadczeniu.

Disneyland zamknięty 14 marca 2020 r jak przypadki koronawirusa rozprzestrzeniają się w Stanach Zjednoczonych. Disney zwolnił tysiące pracowników parków rozrywki i doznał znacznych strat finansowych w wyniku zamknięć. W ostatnim kwartale fiskalnym przychody działu parków Disneya spadły o 53 procent, do 3,6 miliarda dolarów firma zgłosiła. Firma powiedziała podczas lutowej rozmowy z inwestorami, że oszacowała, że ​​„całkowity niekorzystny wpływ netto COVID-19 na dochód operacyjny segmentu w kwartale wyniósł około 2,6 miliarda dolarów”.

Reklama

Disney World na Florydzie również został zamknięty w marcu ubiegłego roku i ponownie otwarty w lipcu z ograniczoną liczbą miejsc i ograniczeniami. Ale Kalifornia przyjęła bardziej ostrożne podejście do zniesienia ograniczeń pandemicznych niż Floryda, nawet gdy dyrektorzy Disneya byli pchanie urzędników Kalifornii aby umożliwić ponowne otwarcie parków rozrywki i innych miejsc.

Ken Potrock, prezes Disneyland Resort, powiedział w a oświadczenie opublikowane na Twitterze że wraz z nową datą ponownego otwarcia Disneyland „przywróci tysiące ludzi do pracy i znacznie pomoże sąsiednim firmom i całej naszej społeczności”.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sojusz HDBaseT standaryzuje wysokowydajne rozszerzenie USB 3.2

Organizacja HDBaseT Alliance ogłosiła standaryzację rozszerzeń dalekiego zasięgu łączności USB 3.2, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kompaktową technologię o dużej przepustowości, niskim poborze mocy...

Recenzja Castlevania: Nocturne: nowy serial Netflixa jest cholernie genialny

Netflixa Pierwszy Castlevania serial animowany wyróżnia się równoważeniem cichych, pięknie zagranych momentów ludzkiego dramatu z wybuchową i pomysłową scenografią akcji, która jest na...

CarPlay wyrusza na kemping z nową aplikacją Airstream do monitorowania funkcji podłączonych pojazdów kempingowych

Oficjalnie dostępna jest teraz aplikacja CarPlay do wszystkiego. Airstream, tak, ten Airstream ma teraz aplikację CarPlay do monitorowania funkcji kampera. Okazuje się,...
Advertisment