Już wkrótce pojawią się nowe zestawy Lego Super Mario z Bowserem i Kingiem Boo


Lego wypuściło na rynek 1 sierpnia trzy nowe zestawy Super Mario i było to drażniące Zestawy Mario Kart pojawią się w 2025 roku. Chociaż pokazywała tylko sylwetkę charakterystycznego gokarta Mario, mimo to była całkiem ekscytująca. Jeśli chodzi o premiery na rok 2024, Lego podało kilka szczegółów na temat nowych zestawów w ramach corocznej konferencji Nintendo Dzień Mario uroczystość. Wydaje się, że z każdym wydaniem zwiększa się możliwość wybryków. Przykład: Roy, King Boo i Bowser występują w nadchodzących setach.

The Pociąg ekspresowy Bowser set (pokazany powyżej) to duży zestaw składający się z 1392 elementów, który będzie dostępny w sprzedaży za 119,99 dolarów. Zawiera wszystko, co potrzebne do zorganizowania ataku na Królestwo Grzybów, w tym armatę, Brata Młota i diabelski wygląd, który z pewnością sprawi, że pobliskie Ropuchy i Toadette będą biegać w kółko (Ropuchy i Toadette nie są uwzględnione). Niezwiązany z atakiem, służy jako środek transportu dla niektórych bardzo dostojnych Goombasów, którzy po prostu chcą stylowo przemieszczać się z miejsca na miejsce.

Reklama

Zdjęcie: Lego, Nintendo

Wszystko to Nawiedzony dwór króla Boo zestaw musi zamienić się w symulator Luigi’s Mansion to figurka Luigiego z jego kolekcji kurs startowy. Ten składający się z 932 elementów zestaw kosztuje 74,99 dolarów i zawiera Jego Królewską Mość, Kinga Boo, mniejszego, bardziej nieśmiałego Boo, a także Dry Bones i żółtego małego Yoshiego. Podobnie jak w przypadku innych zestawów rozszerzeń, aby w pełni doświadczyć tej figurki, będziesz potrzebować jednej z oryginalnych figurek z zestawu startowego Mario, Luigiego lub Peach. Znajdujące się w nich figurki potrafią skanować obiekty przypominające kod kreskowy, co pozwala im zbierać monety, gwiazdki lub wykonywać jakąś akcję. Alternatywnie możesz po prostu użyć swojej wyobraźni.

Obraz przedstawiający Zamek Peach z Super Mario 64, ale przetworzony w formie klocków Lego.  W zestawie figurka Ropucha oraz figurka Roya Koopa.  Roy jeździ na Chain Chompie.

Zdjęcie: Lego, Nintendo

Wreszcie mamy Walcz z Royem w zamku Peach, zestaw składający się z 738 elementów i kosztujący 64,99 USD. To oszałamiająca replika zamku Peach, jak pokazano na Super Mario 64. Niestety, Roy, jeden z podwładnych Bowsera, Koopas, przybył, aby wywołać kłopoty. Toad nie wygląda na szczególnie speszonego, być może wiedząc, że z figurką Mario, Luigiego lub Peach sprawy nie powinny wymknąć się spod kontroli.

Jak wspomniano wcześniej, najlepszym sposobem na zapoznanie się z nadchodzącymi rozszerzeniami jest zakup kursu początkowego. Kursy początkowe to jedyny sposób, aby zdobyć figurki Mario, Peach lub Luigi, które mają na nogach czytniki kodów kreskowych, które pomagają ożywić kursy rozszerzeń. Możesz ich używać do zbierania monet, odblokowywania skrzynek, tupania wrogów i ostatecznie „wygrywania” na każdym polu. Aby je skonfigurować, musisz użyć aplikacji mobilnej Lego Super Mario.

Na szczęście przez ograniczony czas wiele kursów Super Mario (w tym kursy dla początkujących) jest objętych zniżką z okazji Mario Day. Oto pełna oferta na Amazonka.


Lego Super Mario – Kurs dla początkujących Mario

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

To zestaw Lego Super Mario, którego potrzebujesz, jeśli chcesz później dodać wszystkie ekscytujące zestawy Lego i Nintendo. Zestaw zawiera interaktywną figurkę Mario, figurkę Goomby, Bowsera Jr. i tor do zbudowania.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment