Jurij!!! Film on Ice anulowany po 7 latach produkcji


Długa ciąża Jurij!!! na lodzie film został oficjalnie odwołany. Film został ogłoszony w 2017 roku, choć od tego czasu nie było żadnych wieści na temat produkcji. Po krótki zwiastun w 2018 roku i a uwaga w 2020rzespół produkcyjny ostatecznie ogłosił odwołanie X w ten piątek.

Dziękuję bardzo za to, że zawsze wspierasz Jurij!!! Na lodzie.

W związku z opóźnioną publikacją Jurij!!! Film Na lodzie: Lodowa młodość, musimy podjąć decyzję o niestety odwołaniu jego produkcji.

Serdecznie przepraszamy, że nie byliśmy w stanie spełnić oczekiwań wszystkich, którzy na nas czekali i którzy przez te lata nadal nas wspierali.

Komitet produkcyjny i personel nieustannie dyskutowali na temat stworzenia i dostarczenia filmu, ale z powodu różnych okoliczności musieliśmy podjąć trudną decyzję o wstrzymaniu produkcji.

Serdecznie przepraszamy wszystkich, którzy nie mogli się doczekać uwolnienia i jeszcze raz dziękujemy za nieustające wsparcie.

Jurij!!! na lodzie miał premierę w 2016 roku i trwał 12 odcinków. Fabuła opowiada historię Yuriego Katsukiego, tytułowego niespokojnego łyżwiarza figurowego (a także zwycięzcy inauguracyjnego konkursu Polygon Kto wygra drabinkę tygodnia w 2022 r.), w dążeniu do wygrania Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Po druzgocącej porażce Yuri początkowo odchodzi na emeryturę, ale kiedy jego idol w łyżwiarstwie figurowym, utalentowany i bardzo przystojny Victor Nikiforov, pojawia się w jego drzwiach i oferuje, że zostanie jego trenerem, Yuri ryzykuje. Po drodze kwitną romantyczne uczucia pomiędzy dwoma.

Film miał rzekomo ukazać nastoletnie lata Victora. Anime nigdy tak naprawdę nie zagłębiało się w jego historię, ale było całkiem jasne, że jego dorastanie było pełne ciężkiego treningu. Całkowicie nie przeszkadza mu zostawianie wszystkiego i podążanie za Yurim, więc niewiele musiało go trzymać w Rosji.

Jednak w związku z oficjalnym odwołaniem filmu wszelkie wglądy w przeszłość Victora będą musiały opierać się na teoriach. Zawsze będziemy mieli fanfiction — i oficjalną ilustrację opublikowaną przez zespół produkcyjny w 2022 roku, przedstawiającą Yuri i Viktor czule siedzą razem na marginesie konkursu.

Wszystkie odcinki Jurij!!! na lodzie są dostępne na Crunchyroll.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment